search
close
  • Angath
  • Angerberg
  • Brixen im Thale
  • Erpfendorf
  • Fieberbrunn
  • Hochfilzen
  • Hopfgarten
  • Kelchsau
  • Kirchberg
  • Kitzbühel
  • Kirchbichl
  • Kirchdorf
  • Itter
  • St. Jakob im Haus
  • St. Johann in Tirol
  • St. Ulrich am Pillersee
  • Mariastein
  • Westendorf
  • Oberndorf
  • Waidring
  • Wörgl

Skipas 3-landen vrijetijdsarena

Skiën in Tirol, Salzburg, Beieren

3-landen vrijetijdsarena
De skipas van de 3-landen vrijetijdsarena is uw ticket naar een van de meest sneeuwzekere en gastvrije skigebieden in de Kitzbüheler Alpen in Tirol.

Beginners, herintreders en experts vinden de beste pistecondities in de 3-landen vrijetijdsarena. De gezellige tussenstops worden goed verzorgd, want meer dan 30 gezellige skihutten bedienen de gasten in het hele skigebied en bieden regionale lekkernijen.

De skipas omvat de skigebieden Waidring-Steinplatte, Reit im Winkl-Winklmoos, de Buchensteinwand - Bergbahn Pillersee, St. Johann in Tirol / Oberndorf / Kirchdorf in Tirol / Erpfendorf, Lärchenhof evenals de Bergbahn Lofer en de Heutal-Liften en opent voor u 171 km uitstekend geprepareerde pistes en in totaal 61 liften.

Ontdek het skiplezier in Tirol, Salzburg en Beieren!

Skigebieden in de "3-landen vrijetijdsarena" Skipas

  • checkSteinplatte Waidring

  • checkSkigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

  • checkFamilieskigebied Kirchdorf

  • checkBergbahn Lofer / Almenwelt

  • checkBuchensteinwand - BERGBAHN PILLERSEE

  • checkFamilieskigebied Erpfendorf

  • checkSkigebied Winklmoosalm - Reit im Winkl

  • checkHeutal Lifte Unken

  • Valle met kinderen - regio St. Johann in Tirol
    Mascot Valle van SkiStar St. Johann in Tirol met kinderen.
  • PillerseeTal - skiën - Steinplatte Waidring
    Skiën in het drielandenpunt Tirol - Salzburg - Beieren, op de Steinplatte in Waidring!
  • Een paar bij de skihut - regio St. Johann in Tirol
    Een paar aan het eten in een skihut.
  • PillerseeTal - skiën - Bergbahn Pillersee Buchensteinwand
    Skiën in het skigebied "Die Buchensteinwand - Bergbahn Pillersee" - op de mooiste panoramaberg in het PillerseeTal!
  • Afdaling in St. Johann - regio St. Johann in Tirol
    Skiërs skiën in het skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf met uitzicht op de Wilder Kaiser.
  • PillerseeTal - Culinaire lekkernijen - Après-ski
    Aprés-ski in het PillerseeTal - een stop om een ​​hapje te eten na een dag skiën!
  • Perfecte piste - regio St. Johann in Tirol
    Perfecte piste in SkiStar St. Johann in Tirol.

Feiten - 3-landen vrijetijdsarena Skipas

  • check61 kabelbanen en liften

  • check171 kilometer piste

  • check95 km besneeuwde piste

  • check485 sneeuwkanonnen en 8 stuwmeren

  • check3 skiroutes

  • check34 skihutten

  • check10 skischolen

  • check4 snowparks

  • checkHoogste punt 1860 m

Tarieven "3-landen vrijetijdsarena" Skipas

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Nebensaison

NebensaisonErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag44,5036,0022,00
2 Tage85,0068,0042,00
3 Tage122,0098,0061,00
4 Tage154,50124,0077,50
5 Tage183,00146,5091,00
6 Tage209,00167,50104,50
7 Tage231,00185,00115,50
8 Tage251,00200,50125,50
9 Tage268,50214,00134,00
10 Tage286,00228,50143,00
11 Tage303,00242,00151,50
12 Tage320,00255,50160,00
13 Tage335,00268,50167,50
14 Tage347,50278,00174,00
5 in 6 Tagen198,00158,0099,00
5 Tage in der Saison232,00185,50115,50
10 in 12 Tagen302,50241,50151,00

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Hauptsaison

HauptsaisonErwachsene Jugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag51,5041,0025,50
2 Tage100,5080,0050,00
3 Tage143,50114,5071,50
4 Tage182,00145,0090,50
5 Tage215,50172,50107,50
6 Tage246,00196,50123,00
7 Tage272,00217,50135,50
8 Tage294,50236,00147,50
9 Tage315,00252,50157,50
10 Tage336,50269,00168,00
11 Tage356,50285,00178,00
12 Tage376,00301,00188,00
13 Tage394,00314,50196,50
14 Tage409,00327,00204,50
5 in 6 Tagen232,00185,50115,50
5 Tage in der Saison232,00185,50115,50
10 in 12 Tagen357,00288,00178,00

Meer gedetailleerde tariefbeschrijvingen

  • checkLeeftijdsgroepen

  • checkSeizoenstijden

  • checkBorg skipas

play_arrow

3 Länder Freizeit-Arena

Grenzenloses Skivergnügen in der 3 Länder Freizeit-Arena - Skifahren ohne Grenzen unter anderem im Skigebiet Steinplatte und auf der Buchensteinwand im PillerseeTal!

Andere nuttige links

Preloader

Een Mooo-ment alstublieft