search
close
  • Angath
  • Angerberg
  • Brixen im Thale
  • Erpfendorf
  • Fieberbrunn
  • Hochfilzen
  • Hopfgarten
  • Kelchsau
  • Kirchberg
  • Kitzbühel
  • Kirchbichl
  • Kirchdorf
  • Itter
  • St. Jakob im Haus
  • St. Johann in Tirol
  • St. Ulrich am Pillersee
  • Mariastein
  • Westendorf
  • Oberndorf
  • Waidring
  • Wörgl

Skipasprijzen en -tarieven

Liftkaartprijzen van de skigebieden in de regio St. Johann in Tirol!

De individuele skigebieden in en rond de regio St. Johann in Tirol met het Skigebied SkiStar St. Johann in Tirol en de familieskigebieden Kirchdorf en Erpfendorf, bieden skipassen voor elke wens - of u nu een uitslaperskaart, dagkaart, gezinskaart of weekkaart wilt. De skigebieden in de regio St. Johann in Tirol bieden u onbeperkt skiplezier.

SkiStar St. Johann in Tirol

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol Hauptsaison

HauptsaisonErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)Senioren (ab 1955)
3 Stunden40,0032,0020,0036,00
Vormittag bis 12:30 Uhr41,5033,5021,5037,50
Nachmittag ab 12:00 Uhr41,5033.,5021,5037,50
1 Tag48,0038,5024,5043,00
2 Tage93,0074,5046,5083,50
3 Tage 134,00107,0067,00120,50
4 Tage173,00138,5086,50156,00
5 Tage209,00167,00104,50188,00
6 Tage239,50191,50120,00215,50
7 Tage263,50211,00132,00237,00
8 Tage285,00228,00142,50256,50
10 Tage 326,50261,00163,50294,00
12 Tage363,50291,00182,00327,00
14 Tage 397,50318,00199,00358,00
5 in 7 Tage219,50175,50110,00197,50
7 in 10 Tage277,00221,50138,50249,50
10 in 14 Tage343,00274,50171,50308,50

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol Nebensaison

NebensaisonErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)Senioren (ab 1955)
3 Stunden34,0027,0017,0033,00
Vormittag bis 12:30 Uhr35,5028,5018,0032,00
Nachmittag ab 12:00 Uhr35,5028,5018,0032,00
1 Tag41,0033,0020,5037,00
2 Tage79,0063,0039,5071,00
3 Tage 114,0091,0057,00102,50
4 Tage147,00117,5073,50132,50
5 Tage 177,50142,0089,00160,00
6 Tage203,50163,00102,00183,00
7 Tage224,00179,00112,00201,50
8 Tage242,50194,00121,50218,50
10 Tage277,50222,00139,00250,00
12 Tage309,00247,00154,50278,00
14 Tage338,00270,50169,00304,00
5 in 7 Tage186,50149,0093,50168,00
7 in 10 Tage235,50188,50118,00212,00
10 in 14 Tage291,50233,00146,00262,50

Winter - Berg & Tal SkiStar St. Johann in Tirol

EinzelfahrtenErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
Harschbichlbahn Berg/Tal20,0016,0010,00
Harschbichlbahn Tal10,008,005,00
Bauernalmbahn Berg/Tal16,0013,008,50
DSB + 3SB Hochfeld Berg/Tal9,508,005,00
DSB Hochfeld Berg/Tal4,504,002,50
Eichenhof Gondelbahn Berg/Tal9,508,005,00

Winter - Rodelticket SkiStar St. Johann in Tirol

Einzelfahrt DSB + 3SB HochfeldErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
inklusive Leihrodel & Getränk*14,0013,0010,50

* bei Einkehr Hochfeldalm oder Alpengasthof Hirschberg

Winter - Die Erste Spur SkiStar St. Johann in Tirol

Gültig von 6:59 bis 8:30 UhrErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
Skipass 7,507,006,50
Frühstück14,5012,3011,30
Skipass & Frühstück18,0015,8014,50

Winter - Pärchentag SkiStar St. Johann in Tirol

Jeden Dienstag ab 05.01.2021pro Erwachsener
Tageskarte für Pärchen pro Person36,50

Winter - Pistengeher Ticket

Winter 2020/2021ErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)Erhältlich bei:
Pistengeher mit PKW6,505,502,50Kassa, Automat
Pistengeher ohne PKW3,503,002,50Kassa, Automat
Pistengeher Saisonkarte102,0085,5077,00Kassa
Aufpreis auf reguläre Ski-Saisonkarten50,5043,0039,00Kassa

Winter - Valles Star Skiing

Von 17:00 bis 20:30 UhrErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
Abendkarte Valle's Tauwiesenlift15,5012,509,50

Winter - Knödelslalom

Skifahren inklusive Knödel-GenussErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
Tageskarte & 2 Knödel-Kostproben*48,0038,5024,50

* Knödel-Verkostung bei ... Harschbichlalm, Stanglalm, Angerer Alm, Pointenhof oder Rockbar

Skigebied Kirchdorf

Winter - Kirchdorf

Winter 2020/2021ErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag29,5023,5017,50
2 Tage53,0042,5031,50
3 Tage76,0060,5045,50
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr18,0015,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr22,5018,0013,50
2 Stunden13,5011,008,00
50-Punkte-Karte30,0024,0018,00
Familientageskarte 2 Erw. + 1 Kind65,00
Familientageskarte 2 Erw. + 2 Kinder und mehr80,00
Familientageskarte 1 Erw. + 1 Kind40,00
Familientageskarte 1 Erw. + 2 Kinder und mehr55,00

Skigebied Erpfendorf

Winter - Erpfendorf

Winter 2020/2021ErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag28,0022,0019,00
2 Tage45,0036,0029,00
3 Tage65,0050,0041,00
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr19,0017,0014,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr22,0019,0017,00
2 Stunden15,0013,0012,00
10er Block16,009,009,00
15er Block24,0012,0012,00
Familientageskarte (2 Erw. + Kind(er)62,00
Familientageskarte (1 Erw. + Kind(er)32,00

3-landen vrijetijdsarena

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Hauptsaison

HauptsaisonErwachsene Jugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag51,5041,0025,50
2 Tage100,5080,0050,00
3 Tage143,50114,5071,50
4 Tage182,00145,0090,50
5 Tage215,50172,50107,50
6 Tage246,00196,50123,00
7 Tage272,00217,50135,50
8 Tage294,50236,00147,50
9 Tage315,00252,50157,50
10 Tage336,50269,00168,00
11 Tage356,50285,00178,00
12 Tage376,00301,00188,00
13 Tage394,00314,50196,50
14 Tage409,00327,00204,50
5 in 6 Tagen232,00185,50115,50
5 Tage in der Saison232,00185,50115,50
10 in 12 Tagen357,00288,00178,00

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Nebensaison

NebensaisonErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag44,5036,0022,00
2 Tage85,0068,0042,00
3 Tage122,0098,0061,00
4 Tage154,50124,0077,50
5 Tage183,00146,5091,00
6 Tage209,00167,50104,50
7 Tage231,00185,00115,50
8 Tage251,00200,50125,50
9 Tage268,50214,00134,00
10 Tage286,00228,50143,00
11 Tage303,00242,00151,50
12 Tage320,00255,50160,00
13 Tage335,00268,50167,50
14 Tage347,50278,00174,00
5 in 6 Tagen198,00158,0099,00
5 Tage in der Saison232,00185,50115,50
10 in 12 Tagen302,50241,50151,00

SuperSkiCard

De SuperSkiCard

De SuperSkiCard
De SuperSkiCard

De SuperSkiCard is uw ticket naar de 21 beste skigebieden van Oostenrijk. Met slechts één skipas kunt u meer dan 2750 kilometer piste, 926 kabelbanen en liften gebruiken en hebt u toegang tot meer dan 777 skihutten. Kom alles te weten over deze skipas uit de topklasse in de Kitzbüheler Alpen.

Meer
Preloader

Een Mooo-ment alstublieft