Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied SkiStar St. Johann in Tirol - skiën op de Kitzbüheler Horn in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied St. Johann in Tirol/Oberndorf ligt aan de sneeuwzekere kant van de Kitzbüheler Horn. De skiberg van St. Johann in Tirol en Oberndorf biedt voor skiërs en snowboarders 17 liften en 42,5 km piste in alle moeilijkheidsgraden - van makkelijk tot moeilijk. De sneeuwzekere pistes op de Kitzbüheler Horn kunnen indien nodig ook kunstmatig besneeuwd worden. Veel actie en plezier voor de hele familie biedt het snowpark in St. Johann in Tirol. Parkeren en de lift nemen kunt u vlakbij het centrum van St. Johann in Tirol, bij het Eichenhof of in Oberndorf. Ontdek het plezier op de piste tijdens het skiën op de Kitzbüheler Horn!

  • 42,5 km piste aan de sneeuwzekere kant van de Kitzbüheler Horn
  • veel parkeermogelijkheden en u bent meteen in het skigebied in St. Johann in Tirol, Eichenhof en Oberndorf
  • Snowpark met funslope
  • gezellige hutten in het skigebied
Hoogste punt: 1.604 m
Liften: 17 gondelbanen en liften
Pistes: 43 km piste, waarvan 34 km besneeuwd
Skihutten/bergrestaurants: 19 geëxploiteerde hutten
Snowparks / Funslope: 1

Sneeuwbericht SkiStar St. Johann in Tirol - skiën in de Kitzbüheler Alpen - 17 december 2016

Webcams - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Penzing

    Penzing

  • Hochfeld

    Hochfeld

  • Blick zum Wilden Kaiser

    Blick zum Wilden Kaiser

  • Hauptplatz St. Johann in Tirol

    Hauptplatz St. Johann in Tirol

  • Blick auf St. Johann in Tirol

    Blick auf St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Blick auf das Kitzbüheler Horn

    Blick auf das Kitzbüheler Horn

  • Mittelstation Eichenhof

    Mittelstation Eichenhof

  • Talstation Eichenhof

    Talstation Eichenhof

  • Blick auf den Wilden Kaiser

    Blick auf den Wilden Kaiser

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 04.04.2017 07:59:44 uur

0 cmsneeuwhoogte

Berg2 °Cdal9 °C

22 liftenliften

2 openliften open

27pistes

0 openpistes open

0 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

0 cmsneeuw

2 °Ctemperatuur op de berg

9 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
Tageskarte42,5034,0021,5036,0029,0018,00
ab 11 Uhr40,5032,5020,0034,5027,5017,00
ab 12 Uhr35,5028,0017,5030,0024,0015,00
ab 13 Uhr30,0024,0015,0025,5020,0012,50
ab 14 Uhr23,5018,5011,5020,0016,0010,00
Vormittagskarte34,0027,0017,0029,0023,0014,50
2 Tage St. Johann82,0065,5041,0069,5055,5035,00
3 Tage St. Johann117,5094,0059,00100,0080,0050,00
Pärchentag (jeden Di. ab 10.0132,000,000,0032,000,000,00

Laatste update op 27.07.2017 18:49:23 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Laatste update op 27.07.2017 18:49:23 uur

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes.

De Schneewinkel skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, Almenwelt Lofer, Unken en bergbahnen Pillersee - Buchensteinwand.

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard is ook geldig in het skigebied St. Johann en Oberndorf

Kitzbüheler Alpen AllStarCard

Kitzbüheler Alpen AllStarCard
Kitzbüheler Alpen AllStarCard

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 11.07.2017 16:34:15 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
I Harschbichl Teilstrecke I
2390 m
1000 m
geopend
II Harschbichl Teilstrecke II
1254 m
500 m
geopend
III Hochfeld I
522 m
150 m
Gesloten
IV Hochfeld II
726 m
130 m
Gesloten
V Baumoos
573 m
95 m
Gesloten
VI Jodlalm
1968 m
499 m
Gesloten
VII Bauernalm
1874 m
598 m
Gesloten
VIII Penzing
1854 m
550 m
Gesloten
X Eichenhof I
935 m
142 m
Gesloten
XI Eichenhof II
1590 m
418 m
Gesloten
XII Tannlift
545 m
98 m
Gesloten
XIII Tauwiesen
440 m
72 m
Gesloten
Übungslift Eichenhof
-
-
Gesloten
Babylift Oberndorf
-
-
Gesloten
Hausfeldlift
-
-
Gesloten
Babymulde
-
-
Gesloten

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 11.07.2017 16:34:15 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
1a Harschbichlabfahrt
3099 m
-
Gesloten
1b Standardabfahrt
662 m
-
Gesloten
1c Langwiesabfahrt
2160 m
-
Gesloten
1d Hochfeldabfahrt
2275 m
-
Gesloten
1e Rueppenhang
1227 m
-
Gesloten
1f Skiweg Angereralmbichl
513 m
-
Gesloten
1g Skiweg Müllneralm
825 m
-
Gesloten
2a Pointenabfahrt
3798 m
-
Gesloten
2a Kurze Pointen
1900 m
-
Gesloten
2b Schneiderbergabfahrt
556 m
-
Gesloten
2c Metzgerkreuz
866 m
-
Gesloten
2d Baumooshang
836 m
-
Gesloten
3a Lacknerabfahrt
3108 m
-
Gesloten
4a Eichenhofabfahrt II
1685 m
-
Gesloten
4b Sportivabfahrt (FIS)
1948 m
-
Gesloten
4c Eichenhofabfahrt I
1715 m
-
Gesloten
5a Penzing - Hochfeld
4751 m
-
Gesloten
6a Penzingabfahrt
5500 m
-
Gesloten
6b Talabfahrt Oberndorf
2371 m
-
Gesloten
6c Monitzerabfahrt
890 m
-
Gesloten
7a Saureggabfahrt FIS-Strecke
3336 m
-
Gesloten
Skiroute Mühlalm
1000 m
-
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? Charmante vakantiedorpjes rondom St. Johann in de Kitzbüheler Alpen met zijn chique hotels en accommodaties bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

vanaf EUR 55,10

Hotel CentralSt. Johann in Tirol

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

1 nacht per persoon

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

vanaf EUR 66,50

Familotel St. Johanner HofSt. Johann in Tirol

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

1 nacht per persoon

Pulverschneewochen

Pulverschneewochen

vanaf EUR 859,00

Aktivhotel CrystalSt. Johann in Tirol

Pulverschneewochen

7 nachten per persoon

Jännerpauschale

Jännerpauschale

vanaf EUR 829,00

Am LiftSt. Johann in Tirol

Jännerpauschale

7 nachten per eenheid

Skisafari mit der AllStarCard

Skisafari mit der AllStarCard

vanaf EUR 1.015,00

Am LiftSt. Johann in Tirol

Skisafari mit der AllStarCard

7 nachten per eenheid

Schnee-Crystal-Wochen

Schnee-Crystal-Wochen

vanaf EUR 799,00

Aktivhotel CrystalSt. Johann in Tirol

Schnee-Crystal-Wochen

7 nachten per persoon

Even geduld

Informatie wordt geladen…