Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied SkiStar St. Johann in Tirol - skiën op de Kitzbüheler Horn in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied St. Johann in Tirol/Oberndorf ligt aan de sneeuwzekere kant van de Kitzbüheler Horn. De skiberg van St. Johann in Tirol en Oberndorf biedt voor skiërs en snowboarders 17 liften en 42,5 km piste in alle moeilijkheidsgraden - van makkelijk tot moeilijk. De sneeuwzekere pistes op de Kitzbüheler Horn kunnen indien nodig ook kunstmatig besneeuwd worden. Veel actie en plezier voor de hele familie biedt het snowpark in St. Johann in Tirol. Parkeren en de lift nemen kunt u vlakbij het centrum van St. Johann in Tirol, bij het Eichenhof of in Oberndorf. Ontdek het plezier op de piste tijdens het skiën op de Kitzbüheler Horn!

  • 42,5 km piste aan de sneeuwzekere kant van de Kitzbüheler Horn
  • veel parkeermogelijkheden en u bent meteen in het skigebied in St. Johann in Tirol, Eichenhof en Oberndorf
  • Snowpark met funline
  • gezellige hutten in het skigebied
Hoogste punt: 1.604 m
Liften: 17 gondelbanen en liften
Pistes: 43 km piste, waarvan 38 km besneeuwd
Skihutten/bergrestaurants: 20 geëxploiteerde hutten
Snowparks / Funline 1

Sneeuwbericht SkiStar St. Johann in Tirol - skiën in de Kitzbüheler Alpen - 17 december 2016

Webcams - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Bergstation - Eichenhof

    Bergstation - Eichenhof

  • Mittelstation - Eichenhof

    Mittelstation - Eichenhof

  • Talstation - Eichenhof

    Talstation - Eichenhof

  • Piste Mittelstation Harschbichl

    Piste Mittelstation Harschbichl

  • Penzinghang - Oberndorf

    Penzinghang - Oberndorf

  • Hauptplatz - St. Johann in Tirol

    Hauptplatz - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

    Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - Kirchdorf

    Wilder Kaiser - Kirchdorf

  • Dorfplatz - Kirchdorf

    Dorfplatz - Kirchdorf

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 19.01.2018 08:45:32 uur

145 cmsneeuwhoogte

Berg-3 °Cdal-1 °C

22 liftenliften

21 openliften open

27pistes

27 openpistes open

145 cmsneeuw op de berg

55 cmsneeuw in het dal

40 cmsneeuw

-3 °Ctemperatuur op de berg

-1 °Ctemperatuur in het dal

4 - große Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol

SaisonzeitenHS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
Tageskarte43,5035,0022,0037,0030,0018,50
ab 11 Uhr41,5033,0021,0035,5028,5018,00
ab 12 Uhr36,0029,0018,0030,5024,5015,50
ab 13 Uhr31,0024,5015,5026,5021,0013,50
ab 14 Uhr25,0020,0012,5021,0017,0010,50
Vormittagskarte36,0029,0018,0030,5024,5015,50
2 Tage St. Johann85,0068,0042,5072,0057,5036,00
3 Tage St. Johann122,0097,5061,00104,0083,0052,00
4 Tage St. Johann158,00126,5079,00134,50107,5067,50
5 Tage St. Johann191,00153,0095,50162,50130,0081,50
6 - 8 Tage WochenPass St. Johann219,00175,00109,50186,00149,0093,00
9 - 10 Tage St. Johann279,00223,00139,50237,00189,50118,50
11 -12 Tage St. Johann324,00259,00162,00275,50220,50138,00
13 - 14 Tage St. Johann349,00279,00174,50297,00237,50148,50
Pärchentag (jeden Di. ab 09.01.2018)33,000,000,0033,000,000,00

Hauptsaison: 23.12.2017-16.03.2018
Nebensaison: 08.12.-22.12.2017 und ab 17.03.-02.04.2018

Laatste update op 19.01.2018 16:12:06 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

SaisonzeitenHS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Hauptsaison: 23.12.2017-16.03.2018
Nebensaison: 08.12.-22.12.2017 und ab 17.03.-02.04.2018

Laatste update op 19.01.2018 16:12:06 uur

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes.

De Schneewinkel skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, Almenwelt Lofer, Unken en bergbahnen Pillersee - Buchensteinwand.

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard is ook geldig in het skigebied St. Johann en Oberndorf

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 18.01.2018 08:00:23 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
I Harschbichl Teilstrecke I
2390 m
1000 m
geopend
II Harschbichl Teilstrecke II
1254 m
500 m
geopend
III Hochfeld I
522 m
150 m
geopend
IV Hochfeld II
726 m
130 m
geopend
V Baumoos
573 m
95 m
geopend
VI Jodlalm
1968 m
499 m
geopend
VII Bauernalm
1874 m
598 m
geopend
VIII Penzing
1854 m
550 m
geopend
X Eichenhof I
935 m
142 m
geopend
XI Eichenhof II
1590 m
418 m
geopend
XII Tannlift
545 m
98 m
geopend
XIII Tauwiesen
440 m
72 m
geopend
Übungslift Eichenhof
-
-
geopend
Babylift Oberndorf
-
-
geopend
Hausfeldlift
-
-
geopend
Babymulde
-
-
geopend

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 18.01.2018 08:00:23 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
1a Harschbichlabfahrt
3099 m
-
geopend
1b Standardabfahrt
662 m
-
geopend
1c Langwiesabfahrt
2160 m
-
geopend
1d Hochfeldabfahrt
2275 m
-
geopend
1e Rueppenhang
1227 m
-
geopend
1f Skiweg Angereralmbichl
513 m
-
geopend
1g Skiweg Müllneralm
825 m
-
geopend
2a Pointenabfahrt
3798 m
-
geopend
2a Kurze Pointen
1900 m
-
geopend
2b Schneiderbergabfahrt
556 m
-
geopend
2c Metzgerkreuz
866 m
-
geopend
2d Baumooshang
836 m
-
geopend
3a Lacknerabfahrt
3108 m
-
geopend
4a Eichenhofabfahrt II
1685 m
-
geopend
4b Sportivabfahrt (FIS)
1948 m
-
geopend
4c Eichenhofabfahrt I
1715 m
-
geopend
5a Penzing - Hochfeld
4751 m
-
geopend
6a Penzingabfahrt
5500 m
-
geopend
6b Talabfahrt Oberndorf
2371 m
-
geopend
6c Monitzerabfahrt
890 m
-
geopend
7a Saureggabfahrt FIS-Strecke
3336 m
-
geopend
Skiroute Mühlalm
1000 m
-
geopend
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? Charmante vakantiedorpjes rondom St. Johann in de Kitzbüheler Alpen met zijn chique hotels en accommodaties bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

SkiStar Woche

SkiStar Woche

vanaf EUR 492,00

Alimonte Romantic AppartementsSt. Johann in Tirol

SkiStar Woche

7 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 126,00

Familotel St. Johanner HofSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

1 nacht per persoon

Pulverschneewochen

Pulverschneewochen

vanaf EUR 549,00

Pension NoellaSt. Johann in Tirol

PulverschneewochenGenieten van de kalme Periode tussen de hoofdseizoenen fantastisch sneeuwkondities, veel ...

7 nachten per eenheid

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 631,00

Appart Hotel AmadeusSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 629,00

Pension NoellaSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

SkiStar Woche

SkiStar Woche

vanaf EUR 543,00

Pension NoellaSt. Johann in Tirol

SkiStar Woche

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 559,00

Alimonte Romantic AppartementsSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per persoon

SkiStar Woche

SkiStar Woche

vanaf EUR 564,00

Appart Hotel AmadeusSt. Johann in Tirol

SkiStar Woche

7 nachten per persoon

3 Länder Freizeit-Arena Pulverschnee

3 Länder Freizeit-Arena Pulverschnee

vanaf EUR 117,00

Familotel St. Johanner HofSt. Johann in Tirol

3 Länder Freizeit-Arena Pulverschnee

1 nacht per persoon

-7°

Even geduld

Informatie wordt geladen…

Even geduld

Informatie wordt geladen…