Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied SkiStar St. Johann in Tirol - skiën op de Kitzbüheler Horn in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied St. Johann in Tirol/Oberndorf ligt aan de sneeuwzekere kant van de Kitzbüheler Horn. De skiberg van St. Johann in Tirol en Oberndorf biedt voor skiërs en snowboarders 17 liften en 43 km piste in alle moeilijkheidsgraden - van makkelijk tot moeilijk. De sneeuwzekere pistes op de Kitzbüheler Horn kunnen indien nodig ook kunstmatig besneeuwd worden. Veel actie en plezier voor de hele familie biedt het snowpark in St. Johann in Tirol. Parkeren en de lift nemen kunt u vlakbij het centrum van St. Johann in Tirol, bij het Eichenhof of in Oberndorf. Ontdek het plezier op de piste tijdens het skiën op de Kitzbüheler Horn!

  • 42,5 km piste aan de sneeuwzekere kant van de Kitzbüheler Horn
  • veel parkeermogelijkheden en u bent meteen in het skigebied in St. Johann in Tirol, Eichenhof en Oberndorf
  • Snowpark met funline
  • gezellige hutten in het skigebied
Hoogste punt: 1.604 m
Liften: 17 gondelbanen en liften
Pistes: 43 km piste, waarvan 38 km besneeuwd
Skihutten/bergrestaurants: 20 geëxploiteerde hutten
Snowparks / Funline 1

Webcams - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Blick zum Kitzbüheler Horn

    Blick zum Kitzbüheler Horn

  • Bergstation - Eichenhof

    Bergstation - Eichenhof

  • Mittelstation - Eichenhof

    Mittelstation - Eichenhof

  • Piste Talstation - Eichenhof

    Piste Talstation - Eichenhof

  • Talstation Eichenhof

    Talstation Eichenhof

  • Piste Mittelstation Harschbichl

    Piste Mittelstation Harschbichl

  • Bergsee Mittelstation - Harschbichl

    Bergsee Mittelstation - Harschbichl

  • Penzing Talstation - Oberndorf

    Penzing Talstation - Oberndorf

  • Hauptplatz - St. Johann in Tirol

    Hauptplatz - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

    Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - Kirchdorf

    Wilder Kaiser - Kirchdorf

  • Dorfplatz - Kirchdorf

    Dorfplatz - Kirchdorf

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 05.12.2019 17:11:19 uur

25 cmsneeuwhoogte

Berg-3 °Cdal1 °C

22 liftenliften

0 openliften open

27pistes

0 openpistes open

25 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

-3 °Ctemperatuur op de berg

1 °Ctemperatuur in het dal

kein Wertactueel niveau lawinegevaar

profile piste

16 kmmakkelijk

24 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol Hauptsaison

HauptsaisonErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)Senioren (ab 1954)
3 Stunden39,0031,0019,5035,00
Vormittag bis 12:30 Uhr40,5033,0021,0036,50
Nachmittag ab 12:00 Uhr40,5033,0021,0036,50
1 Tag46,5037,5024,0042,50
2 Tage90,0072,0045,5083,00
3 Tage 130,00103,5065,00119,00
4 Tage168,00134,5084,00155,50
5 Tage203,00162,00101,00186,50
6 - 8 Tage 'WochenPass' 232,50185,50116,50213,50
9 - 10 Tage 296,00237,00148,50272,00
11 -12 Tage344,00275,00172,00316,00
13 - 14 Tage370,50295,50185,50340,50
Pärchentag: Jeden Dienstag ab 07.01.2020 erhalten Pärchen die Tageskarte je Erwachsener für Euro 35,50

Laatste update op 05.12.2019 18:29:06 uur

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol Nebensaison

NebensaisonErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)Senioren (ab 1954)
3 Stunden33,0026,5016,5032,00
Vormittag bis 12:30 Uhr34,5027,5017,5033,50
Nachmittag ab 12:00 Uhr34,5027,5017,5033,50
1 Tag39,5032,0019,5037,50
2 Tage76,0061,0038,0070,00
3 Tage 110,0088,0055,00101,00
4 Tage142,50114,5071,50131,00
5 Tage 172,50138,0086,50158,50
6 - 8 Tage 'WochenPass' 197,00158,0099,00181,50
9 - 10 Tage 251,50201,00125,50252,00
11 -12 Tage292,00234,00146,50269,00
13 - 14 Tage315,00252,50157,50289,50
Pärchentag: Jeden Dienstag ab 07.01.2020 erhalten Pärchen die Tageskarte je Erwachsener für Euro 35,50

Laatste update op 05.12.2019 18:36:47 uur

Winter - Berg & Tal SkiStar St. Johann in Tirol

EinzelfahrtenErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
Harschbichlbahn Berg/Tal19,5012,0010,00
Harschbichlbahn Tal10,008,005,00
Bauernalmbahn Berg/Tal15,5012,508,00
DSB + 3SB Hochfeld Berg/Tal9,007,504,50
DSB Hochfeld Berg/Tal4,003,502,00
Eichenhof Gondelbahn Berg/Tal9,007,504,50

Laatste update op 05.12.2019 18:36:47 uur

Winter - Rodelticket SkiStar St. Johann in Tirol

DSB + 3SB Hochfeld & LeihrodelErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
1 Fahrt10,008,507,00
2 Fahrten18,0015,0011,00

Laatste update op 05.12.2019 18:36:47 uur

Winter - Die Erste Spur SkiStar St. Johann in Tirol

Gültig von 6:59 bis 8:30 UhrErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
Skipass 7,507,006,50
Frühstück14,5012,3011,30
Skipass & Frühstück18,0015,8014,50

Laatste update op 05.12.2019 18:36:47 uur

Winter - Pärchentag SkiStar St. Johann in Tirol

Jeden Dienstag ab 07.01.2020pro Erwachsener
Tageskarte für Pärchen pro Person35,50

Laatste update op 05.12.2019 18:36:47 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Hauptsaison

HauptsaisonErwachsene Jugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
1 Tag50,0040,0025,00
2 Tage97,5077,5048,50
3 Tage139,50111,0069,50
4 Tage176,50141,0088,00
5 Tage209,00167,50104,50
6 Tage239,00191,00119,50
7 Tage264,00211,00131,50
8 Tage286,00229,00143,00
9 Tage306,00245,00153,00
10 Tage326,50261,00163,00
11 Tage346,00276,50173,00
12 Tage365,00292,00182,50
13 Tage382,50305,50191,00
14 Tage397,00317,50198,50
5 in 6 Tagen225,00180,00112,00
5 Tage in der Saison225,00180,00112,00
10 in 12 Tagen346,50279,50173,00

Laatste update op 05.12.2019 18:29:06 uur

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes.

De Schneewinkel skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, Almenwelt Lofer, Unken en bergbahnen Pillersee - Buchensteinwand.

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard is ook geldig in het skigebied St. Johann en Oberndorf

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 06.11.2019 09:28:42 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
I Harschbichl Teilstrecke I
2390 m
1000 m
Gesloten
II Harschbichl Teilstrecke II
1254 m
500 m
Gesloten
III Hochfeld I
522 m
150 m
Gesloten
IV Hochfeld II
726 m
130 m
Gesloten
V Baumoos
573 m
95 m
Gesloten
VI Jodlalm
1968 m
499 m
Gesloten
VII Bauernalm
1874 m
598 m
Gesloten
VIII Penzing
1854 m
550 m
Gesloten
X Eichenhof I
935 m
142 m
Gesloten
XI Eichenhof II
1590 m
418 m
Gesloten
XII Tannlift
545 m
98 m
Gesloten
XIII Tauwiesen
440 m
72 m
Gesloten
Übungslift Eichenhof
-
-
Gesloten
Babylift Oberndorf
-
-
Gesloten
Hausfeldlift
-
-
Gesloten
Babymulde
-
-
Gesloten

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 06.11.2019 09:28:42 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
1a Harschbichlabfahrt
3099 m
-
Gesloten
1b Standardabfahrt
662 m
-
Gesloten
1c Langwiesabfahrt
2160 m
-
Gesloten
1d Hochfeldabfahrt
2275 m
-
Gesloten
1e Rueppenhang
1227 m
-
Gesloten
1f Skiweg Angereralmbichl
513 m
-
Gesloten
1g Skiweg Müllneralm
825 m
-
Gesloten
2a Pointenabfahrt
3798 m
-
Gesloten
2a Kurze Pointen
1900 m
-
Gesloten
2b Schneiderbergabfahrt
556 m
-
Gesloten
2c Metzgerkreuz
866 m
-
Gesloten
2d Baumooshang
836 m
-
Gesloten
3a Lacknerabfahrt
3108 m
-
Gesloten
4a Eichenhofabfahrt II
1685 m
-
Gesloten
4b Sportivabfahrt (FIS)
1948 m
-
Gesloten
4c Eichenhofabfahrt I
1715 m
-
Gesloten
5a Penzing - Hochfeld
4751 m
-
Gesloten
6a Penzingabfahrt
5500 m
-
Gesloten
6b Talabfahrt Oberndorf
2371 m
-
Gesloten
6c Monitzerabfahrt
890 m
-
Gesloten
7a Saureggabfahrt FIS-Strecke
3336 m
-
Gesloten
Skiroute Mühlalm
1000 m
-
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? Charmante vakantiedorpjes rondom St. Johann in de Kitzbüheler Alpen met zijn chique hotels en accommodaties bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

-3°

Even geduld

Informatie wordt geladen…