Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skipassen in Oostenrijk - 1 Ticket voor de beste skigebieden in Tirol

Krijgt een overzicht ot de skipas prijzen in de verschillende regio's van de beste skigebieden in de wereld

De skigebieden van de Kitzbüheler Alpen horen tot de beste in Oostenrijk en Tirol en kennen de verschillende behoeftes van de skiërs precies. De verschillende skigebieden bieden skipassen voor elke behoefte - een kaart voor langslapers, dagticket, familiekaart of weekpas. Kies uw skipas uit de aanbiedingen van de Kitzbüheler Alpen en geniet van de vele pistes!

De beste en grootste skipas voor veelskiërs is de Super Ski Card, die alle skigebieden van Tirol en het Salzburger Land verenigt. Deze pas is de entreekaart voor 23 van de meeste interessante skigebieden / ski regio's van Europa, die zich in het skiverband van de Kitzbüheler Alpen aaneengesloten hebben. Meer dan 2.750 km piste en meer dan 300 skihutten garanderen winterplezier voor de hele familie in het skiverband van de Kitzbüheler Alpen in Tirol - Oostenrijk.

Hier vindt u alle details van de skipassen uit de regio voor grenzenloos skiplezier in de winter.

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Drie skipas-varianten in de Kitzbüheler Alpen / Oostenrijk

Daarnaast kunt u kiezen uit skipassen van „verschillende grootte“. Al naar gelang skigebied of skiniveau worden de volgende mogelijkheden aangeboden:

• BASIC – regionale Tickets voor enkele (beginners) gebieden. Bijv. In de Kelchsau, de skigebieden van het PillerseeTal (Steinplatte - Waidring en Buchensteinwand) of in Kirchdorf

• CLASSIC – zoals het 3-Länder-Freizeit-Arena-ticket, SkiWelt-skipassen, Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn of voor het skigebied KitzSki Kitzbühel-Kirchberg

• PREMIUM – de “star” onder de skipassen voor 23 skiregio´s, de Super Ski Card

Klik op de volgende skigebieden van uw keuze om de gedetailleerde skipas-prijslijsten te openen

Skigebied Kitzbühel / Kirchberg 'KitzSki'

Preisübersicht Tageskarte

PersonengruppeSparsaisonVorteilssaisonHauptsaison
Erwachsene€ 48,50€ 51,50€ 57,00
Kinder € 24,00€ 25,00€ 28,00
Jugendliche€ 36,00€ 38,00€ 42,00

Sparsaison: bis 08.12.2018 und ab 23.04.2019
Vorteilssaison: 09. - 22.12.2018 und 10.03. - 22.04.2019
Hauptsaison: 23.12.2018 - 09.03.2019

Laatste update op 11.12.2018 14:33:56 uur

2-Tages Skipass mit aufeinanderfolgenden Tagen

PersonengruppeSparsaisonVorteilssaisonHauptsaison
Erwachsene€ 89,00€ 100,00€ 111,00
Kinder€ 44,00€ 50,00€ 55,00
Jugendliche€ 66,00€ 75,00€ 83,00

Sparsaison: bis 08.12.2018 und ab 23.04.2019
Vorteilssaison: 09. - 22.12.2018 und 10.03. - 22.04.2019
Hauptsaison: 23.12.2018 - 09.03.2019

Laatste update op 11.12.2018 14:33:56 uur

6-Tages Skipass mit aufeinanderfolgenden Tagen

PersonengruppeSparsaisonVorteilssaisonHauptsaison
Erwachsene€ 221,50€ 249,50€ 277,00
Kinder€ 110,00€ 124,00€ 138,00
Jugendliche€ 166,00€ 187,00€ 207,00

Sparsaison: bis 08.12.2018 und ab 23.04.2019
Vorteilssaison: 09. - 22.12.2018 und 10.03. - 22.04.2019
Hauptsaison: 23.12.2018 - 09.03.2019

Laatste update op 11.12.2018 14:33:56 uur

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Skigebied Skiwelt Wilder Kaiser - Brixental

Winter 2018-19

TS VOLWASSENENTS JONGERENTS KINDERENHS VOLWASSENENHS JONGERENHS KINDEREN
tot 12.00 uur € 33,00€ 25,00€ 16,50€ 36,50€ 27,50€ 18,50
11-uur kaart€ 41,00€ 30,50€ 20,50€ 45,50€ 34,00€ 23,00
12-uur kaart€ 36,50€ 27,50€ 18,50€ 40,50€ 30,50€ 20,50
13-uur kaart € 31,00€ 23,50€ 16,00€ 34,50€ 26,00€ 17,50
14-uur kaart€ 24,50€ 18,50€ 12,00€ 27,00€ 20,50€ 13,50
Dagkaart€ 46,00€ 34,50€ 23,00€ 51,00€ 38,50€ 25,50
Combi-Ticket 1 1/2 days€ 74,00€ 55,50€ 37,00€ 82,00€ 61,50€ 41,00
2-dagkaart € 84,00€ 63,00€ 42,00€ 99,00€ 74,50€ 49,50
Combi-Ticket 2 1/2€ 107,00€ 80,50€ 53,50€ 126,00€ 94,50€ 63,00
3-dagkaart€ 120,50€ 90,00€ 60,00€ 141,50€ 106,00€ 71,00
4-dagkaart€ 155,00€ 116,50€ 77,50€ 182,50€ 137,00€ 91,50
5-dagkaart€ 186,00€ 139,50€ 93,00€ 219,00€ 164,50€ 109,50
6-dagkaart€ 211,50€ 158,50€ 106,00€ 249,00€ 187,00€ 124,50
7-dagkaart€ 236,50€ 177,50€ 118,50€ 278,50€ 209,00€ 139,50
8-dagkaart€ 258,50€ 194,00€ 129,00€ 304,00€ 228,00€ 152,00
9-Day Pass€ 278,50€ 209,00€ 139,00€ 327,50€ 245,50€ 164,00
10-dagkaart€ 296,50€ 222,50€ 148,50€ 349,00€ 262,00€ 174,50
11-dagkaart€ 316,00€ 237,00€ 158,00€ 371,50€ 278,50€ 186,00
12-dagkaart€ 333,00€ 249,50€ 166,50€ 391,50€ 293,50€ 196,00
13-dagkaart€ 350,00€ 262,50€ 175,00€ 411,50€ 308,50€ 206,00
14-dagkaart€ 364,00€ 273,00€ 182,00€ 428,50€ 321,50€ 214,50
5 in 7 Days€ 195,00€ 146,50€ 97,50€ 229,50€ 172,00€ 115,00
7 in 10 Days€ 247,50€ 185,50€ 123,50€ 291,00€ 218,50€ 145,50
10 in 14 Days€ 302,50€ 227,00€ 151,50€ 356,00€ 267,00€ 178,00
5-dagen SkiWelt wandelkaart**€ 73,00€ 55,00€ 36,50€ 73,00€ 55,00€ 36,50
6-dagen SkiWelt wandelkaart** 83,00€ 62,50€ 41,50€ 83,00€ 62,50€ 41,50

** Inclusief 2 berg- en dalritten dagelijks (1 x ‚ s ochtends en 1 x ‚ s middags), geldig bij alle SkiWelt-banen (behalve KiWest). Uitsluitend geldig voor voetgangers zonder ski-uitrusting!

Laatste update op 11.12.2018 14:40:01 uur

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Skigebied SkiStar St. Johann in Tirol / Oberndorf

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol

HS ErwachseneHS JugendlicheHS KinderNS ErwachseneNS JugendlicheNS Kinder
3 Stunden39,0031,0019,5033,0026,5016,50
1 Tag45,0036,0023,0038,0031,0019,00
2 Tage87,5070,0044,0074,0059,0037,00
3 Tage 126,00100,5063,00107,0085,5053,50
4 Tage163,00130,5081,50138,50111,0069,50
5 Tage 197,00157,5098,00167,50134,0084,00
6 - 8 Tage WochenPass 225,50180,00113,00191,50153,5096,00
9 - 10 Tage 287,50230,00144,00244,00195,00122,00
11 -12 Tage334,00267,00167,00283,50227,00142,00
13 - 14 Tage359,50287,00180,00306,00245,00153,00

Hauptsaison (HS): 22.12.2018 bis 15.03.2019 / Nebensaison (NS): bis 21.12.2018 und ab 16.03.2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

3-Länder-Freizeit-Arena skipas

3-Länder-Freizeit-Arena skipas
3-Länder-Freizeit-Arena skipas

Vanaf 3 dagen zijn de skipassen in de hele skiregio 3-Länder-Freizeit-Arena geldig, met meer dan 170 km piste. Zowel beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio de beste pistencondities. Meer informatie

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS Erwachsene HS JugendlicheHS KinderNS ErwachseneNS JugendlicheNS Kinder
2 Tage95,0075,5047,5080,5064,5040,00
3 Tage136,00108,5068,00115,5092,5057,50
4 Tage172,00137,5086,00146,50117,5073,00
5 Tage204,00163,50102,00173,00138,5086,50
6 Tage233,00186,50116,50198,00158,5099,00
7 Tage257,50206,00128,50219,00175,00109,50
8 Tage279,00223,50139,50237,50190,00119,00
9 Tage298,50239,00149,50254,00203,00127,00
10 Tage318,50254,50159,00270,50216,50135,50
11 Tage337,50270,00169,00287,00229,50143,50
12 Tage356,00285,00178,00303,00242,00151,50
13 Tage373,00298,00186,50317,00254,00158,50
14 Tage387,50310,00193,50329,50263,50165,00
5 in 6 Tagen219,50175,50109,50187,50150,0093,50
5 Tage in der Saison219,50175,50109,50219,50175,50109,50
10 in 12 Tagen338,00272,50169,00286,50229,00143,00

Hauptsaison (HS): 22.12.2018 bis 15.03.2019 / Nebensaison (NS): bis 21.12.2018 und ab 16.03.2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Laatste update op 11.12.2018 14:33:50 uur

Familieskigebied Kirchdorf in Tirol

Winter - Kirchdorf

ErwachseneJugendlicheKinder
1 Tag29,5023,5017,50
2 Tage53,0042,5031,50
3 Tage76,0060,5045,50
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr18,0015,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr22,5018,0013,50
2 Stunden13,5011,008,00
50-Punkte-Karte30,0024,0018,00
Familientageskarte 2 Erw. + 1 Kind65,000,000,00
Familientageskarte 2 Erw. + 2 Kinder und mehr80,00
Familientageskarte 1 Erw. + 1 Kind40,00
Familientageskarte 1 Erw. + 2 Kinder und mehr55,00

Winter 2018 - 2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

3-Länder-reizeit-Arena skipass

3-Länder-reizeit-Arena skipass
3-Länder-reizeit-Arena skipass

Vanaf 3 dagen zijn de skipassen in de hele skiregio 3-Länder-Freizeit-Arena geldig, met meer dan 170 km piste. Zowel beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio de beste pistencondities. Meer informatie

Familieskigebied Erpfendorf

Winter - Erpfendorf

ErwachseneJugendlicheKinder
1 Tag25,0019,0016,00
2 Tage41,0032,0025,00
3 Tage60,0045,0036,00
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr16,0014,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr19,0016,0014,00
2 Stunden12,0010,009,00
40-Punkte-Karte (pro Fahrt 3 Punkte Abzug)16,509,009,00
Familientageskarte (2 Erw. + Kind(er)60,000,000,00
Familientageskarte (1 Erw. + Kind(er)30,000,000,00

Winter 2018 - 2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

3-Länder Freizeit-Arena skipas

3-Länder Freizeit-Arena skipas
3-Länder Freizeit-Arena skipas

Vanaf 3 dagen zijn de skipassen in de hele skiregio 3-Länder-Freizeit-Arena geldig, met meer dan 170 km piste. Zowel beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio de beste pistencondities. Meer informatie

Familieskigebied Kelchsau

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

Skigebied Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Skipasspreise Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn Winter 2018/19

Erwachsene HSJugend HSKind HSErwachsene VS + NSJugend VS +NSKind VS + NS
Tageskarte bis 12:30 Uhr€ 45,00€ 34,00€ 22,50€ 38,50€ 29,00€ 19,50
Tageskarte ab 11:30 Uhr€ 45,00€ 34,00€ 22,50€ 38,50€ 29,00€ 19,50
Tageskarte ab 13:30 Uhr€ 37,00€ 28,00€ 18,50€ 31,50€ 23,50€ 16,00
Tageskarte€ 55,00€ 41,50€ 27,50€ 47,00€ 35,50€ 23,50
2-Tageskarte€ 106,50€ 80,00€ 53,50€ 90,50€ 68,00€ 45,50
3-Tageskarte€ 152,50€ 114,50€ 76,50€ 129,50€ 97,00€ 65,00
4-Tageskarte€ 192,50€ 144,50€ 96,50€ 163,50€ 122,50€ 82,00
5-Tageskarte€ 225,50€ 169,00€ 113,00€ 191,50€ 143,50€ 96,00
6-Tageskarte€ 263,00€ 197,50€ 131,50€ 223,50€ 167,50€ 112,00
7-Tageskarte€ 286,00€ 214,50€ 143,00€ 243,00€ 182,50€ 121,50
8-Tageskarte€ 308,50€ 231,50€ 154,50€ 262,00€ 196,50€ 131,00
9-Tageskarte€ 330,50€ 248,00€ 165,50€ 281,00€ 211,00€ 140,50

HS=Hauptsaison 22.12.2018-15.03.2019
VS=Vorsaison bis 21.12.2018
NS=Nachsaison 16.03.-31.03.2019

Jugend: Jhg. 2000-2002
Kind: Jhg. 2003-2012
Altersnachweis vorzuweisen. Ab dem 9-Tagesskipass wird ein Foto benötigt. Preise für Skipässe von 10 bis 21 Tagen Gültigkeitsdauer auf Anfrage.
Skipässe werden auf berührungslose Datenträger ausgegeben - KeyCard-Einsatz € 2,00

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Skigebied Hochfilzen, St. Jakob in Haus en St. Ulrich am Pillersee

SOMMER 2018

NORMALTARIFBERG/TALFAHRTBERG/TALFAHRT m. JAKOBSKREUZ
Erwachsene€ 14,50€ 18,50
Kinder/Jugendliche€ 7,50€ 10,50
Senioren€ 13,50€ 17,00
GÄSTEKARTENTARIF
Erwachsene€ 13,00€ 17,00
Kinder/Jugendliche€ 7,00€ 10,00
Senioren€ 12,00€ 15,50
FAMILIENTARIF
Eltern mit 1 Kind€ 29,00€ 40,00
Eltern ab 2 Kinder€ 35,00€ 49,00
BERG/ODER TALFAHRTBERG/ODER TALFAHRT m. JAKOBSKREUZ
Erwachsene€ 10,00€ 14,00
Kinder/Jugendliche€ 5,00€ 8,00
Senioren€ 9,00€ 12,50
EINTRITT IN DAS JAKOBSKREUZ
Erwachsene€ 6,50
Kinder/Jugendliche€ 4,50
Senioren€ 5,50

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

Pillersee - Buchensteinwand

Pillersee - Buchensteinwand
Pillersee - Buchensteinwand

Leuk, klein skigebied, ideaal voor beginners, families en huttenliefhebbers. De regio 3 Länder Freizeit Arena in Oostenrijk is gezegend met veel natuursneeuw.
Meer informatie

Skigebied Steinplatte Waidring

Tarife Hauptsaison Winter 2018/19

Erwachsene/Adult Senioren/SeniorJugendliche/YouthKinder/Child
Tageskarte/day ticket€ 46,00€ 43,50€ 34,50€ 23,50
Tageskarte/day ticket ab/from 11 Uhr€ 43,50€ 39,50€ 32,50€ 21,50
Tageskarte/day ticket ab/from 12 Uhr€ 37,50€ 33,00€ 28,00€ 19,50
Tageskarte/day ticket ab/from 13 Uhr€ 31,50€ 28,50€ 23,50€ 17,50
Tageskarte/day ticket ab/from 14 Uhr€ 25,00€ 22,50€ 19,00€ 14,50
2-Tageskarte/2-day ticket€ 85,50€ 77,00€ 64,00€ 44,00
3-Tageskarte/3-day ticket€ 125,00€ 115,00€ 94,00€ 64,50
4-Stunden Zeitkarte (Ausgabe bis 12 Uhr)/4-hour ticket€ 52,50€ 49,50€ 39,50€ 26,50
Rückvergütung bei Rückgabe der-€ 11,00-€ 11,00-€ 11,00-€ 5,50
Zeitkarte innerhalb von 4 Stunden/refund within 4 hrs
Berg- und Talfahrt Gondelbahn/cable car ticket (pedestrians)€ 19,00€ 19,00€ 19,00€ 10,00

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

Tarife Nebensaison Winter 2018/19

Erwachsene/AdultsSenioren/SeniorsJugendliche/YouthKinder/Children
Tageskarte/day ticket€ 41,50€ 39,00€ 31,00€ 21,00
Tageskarte/day ticket ab/from 11 Uhr€ 39,00€ 35,50€ 29,50€ 19,50
Tageskarte/day ticket ab/from 12 Uhr€ 34,00€ 29,50€ 25,00€ 17,50
Tageskarte/day ticket ab/from 13 Uhr€ 28,50€ 25,50€ 21,00€ 16,00
Tageskarte/day ticket ab/from 14 Uhr€ 22,50€ 20,50€ 17,00€ 13,00
2-Tageskarte/2-day ticket€ 77,00€ 69,50€ 57,50€ 39,50
3-Tageskarte/3-day ticket€ 112,50€ 103,50€ 84,50€ 58,00
4-Stunden Zeitkarte/4-hour ticket€ 47,50€ 44,50€ 35,50€ 24,00
Rückvergütung bei Rückgabe -€ 11,00-€ 11,00-€ 11,00-€ 5,50
der Zeitkarte innerhalb von 4 Stunden/refund within 4 hrs
Berg- und Talfahrt Gondelbahn/cable car ticket (pedestrians)€ 19,00€ 19,00€ 19,00€ 10,00

Laatste update op 11.12.2018 14:45:21 uur

Skigebied Steinplatte/Waidring

Skigebied Steinplatte/Waidring

€ 36,00 40 km

Skigebied Steinplatte/Waidring

Skigebied Steinplatte in Waidring biedt zowel voor beginnende als gevorderde skiërs de passende piste - dus kom snel naar het PillerseeTal! Meer informatie

De Snow Card Tirol is alleen beschikbaar als SEIZOENSKAART! Geen dagkaarten / meerdaagse tickets beschikbaar.

Waar zijn de skigebieden gelegen? U vindt liften, gondels + kabelbaanbedrijven op de kaart.

Voordelige skipassen in de Kitzbüheler Alpen in Tirol

Trek uw sporen op de pistes van de Kitzbüheler Alpen - de top skiregio in de Alpen. Voor skiërs en snowboarders bieden de skigebieden van de Kitzbüheler Alpen in Tirol voordelige skipassen en aantrekkelijke aanbiedingen, zodat niets uw board- of skiplezier in de weg staat.

De hotels en accommodaties hebben voor uw wintervakantie speciale aanbiedingen met de skipas al inclusief klaargezet. Werp eens een blik op deze aanbiedingen voor uw skivakantie in Tirol!

3 dagen Skisafari door de Kitzbüheler Alpen skigebieden

-2°

Even geduld

Informatie wordt geladen…

Even geduld

Informatie wordt geladen…