Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied "Ski juweel Alpbachtal - Wildschönau" in Tirol.

Het skigebied in het Alpbachtal is via de Schatzberg aan de andere kant met de Wildschönau verbonden. Een moderne 8-pers. gondelbaan verbindt het Alpbachtal met het hoogdal Wildschönau. Skiërs en snowboarders kunnen nu via de Pechalm tot op de Schatzberg "oversteken". Het "ski juweel Alpbachtal - Wildschönau" (= Skijuwel) verbindt twee tiroolse "buurdalen" en 6 plaatsen:

Plaatsen in en om het "Ski juweel Alpbachtal - Wildschönau" in Tirol:

Aan de ene kant het idyllische Alpbachtal

  • Alpbach und Inneralpbach
  • Reith i. A.
  • Kramsach

is verbonden met de andere kant van de berg - het hoogdal Wildschönau

  • Niederau
  • Oberau
  • Auffach
Hoogste punt: 1.903 m
Liften: 45 gondelbanen en liften
Pistes: 108 km piste, daarvan 82 km besneeuwd
Skihutten/bergrestaurants: 27 geëxploiteerde hutten
Snowparks: 3

Webcams - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau / skiën in Tirol

Webcams Wildschönau in Tirol

Wildschönau

  • Livecam Schatzberg

    Livecam Schatzberg

  • Livecam Markbachjoch

    Livecam Markbachjoch

  • Livecam Roggenboden

    Livecam Roggenboden

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Webcams Alpbachal in Tirol

Bergbahn Alpbach

  • Livecam Gmahkopf

    Livecam Gmahkopf

  • Livecam Reitherkogel

    Livecam Reitherkogel

  • Livecam Kafner Ast

    Livecam Kafner Ast

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Sneeuwhoogtes - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau /skiën in Tirol

Wildschönau

Laatste update 09.04.2017 14:58:08 uur

0 cmsneeuwhoogte

Berg0 °Cdal0 °C

26 liftenliften

1 openliften open

42pistes

0 openpistes open

0 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

0 cmsneeuw

0 °Ctemperatuur op de berg

0 °Ctemperatuur in het dal

kein Wertactueel niveau lawinegevaar

profile piste

15 kmmakkelijk

44 kmmiddelzwaar

12 kmmoeilijk

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Bergbahn Alpbach

Laatste update 25.07.2017 09:38:59 uur

0 cmsneeuwhoogte

Berg0 °Cdal0 °C

20 liftenliften

3 openliften open

36pistes

0 openpistes open

0 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

0 cmsneeuw

0 °Ctemperatuur op de berg

0 °Ctemperatuur in het dal

kein Wertactueel niveau lawinegevaar

profile piste

5 kmmakkelijk

13 kmmiddelzwaar

1 kmmoeilijk

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Skipasprijzen -Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau

Skipas tarieven Wildschönau in Tirol

BeschrijvingHS persoonHS jeugdHS kindNS persoonNS jeugdNS kind
2 Hours28.0022.5014.0025.5020.5013.00
3 Hours32.5026.0016.5029.5023.5015.00
4 Hours37.0030.0018.5033.5027.0017.00
5 Hours40.5032.5020.5036.5029.5018.50
1 Day44.0035.5022.0040.0032.0020.00
1 1/2 Days from 11.30 a.m.72.5058.0036.5065.5052.5033.00
2 Days84.0067.5042.0076.0061.0038.00
2 1/2 Days from 11.30 a.m.111.0089.0055.50100.0080.5050.00
3 Days125.00100.5063.00113.0090.5057.00
4 Days162.00130.0081.00146.00117.0073.00
5 Days193.50155.0097.00174.50139.5087.50
6 Days221.50177.50111.00199.50160.00100.00
7 Days243.50195.00122.00219.50175.50110.00
8 Days264.00211.50132.00238.00190.50119.00
9 Days285.50228.50143.00257.00206.00129.00
10 Days302.50242.00151.50272.50218.00136.50
11 Days321.00257.00160.50289.00231.50144.50
12 Days339.00271.50169.50305.50244.50153.00
13 Days354.50284.00177.50319.50256.00160.00
14 Days369.00295.50184.50332.50266.00166.50

Data geleverd door Wildschönau - www.schatzbergbahn.at

Laatste update op 23.06.2016 04:09:35 uur

Skipas tarieven Alpbachtal in Tirol

BeschrijvingHS persoonHS jeugdHS kindNS persoonNS jeugdNS kind
1 day ticket43.0035.0022.0039.5031.5020.00
6 day ticket217.00174.00108.50195.50157.0098.00
2 day ticket82.0066.0041.0074.0059.5037.00
3 day ticket122.0098.0061.00110.0088.5055.00
4 day ticket158.50127.0079.50143.00114.5072.00
5 day ticket189.50152.0095.00171.00137.0085.50

Data geleverd door Bergbahn Alpbach - www.alpbacher-bergbahnen.at

Laatste update op 14.07.2015 10:51:19 uur

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard is ook geldig in het ski juweel Alpbachtal-Wildschönau

Kitzbüheler Alpen AllStarCard

Kitzbüheler Alpen AllStarCard
Kitzbüheler Alpen AllStarCard

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau /skiën in Tirol

Liften in de Wildschönau in Tirol

Wildschönau

Laatste update 13.05.2017 10:10:57 uur

1 liftengeopende liften

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Markbachjochbahn
1927 m
624 m
geopend
Lanerköpflbahn
1850 m
717 m
Gesloten
Stenzerlift
360 m
43 m
Gesloten
Kropfraderjochlift
315 m
60 m
Gesloten
Arenalift
770 m
176 m
Gesloten
Verbindungslift Telecorde
84 m
7 m
Gesloten
Übungslift Hartlfeld
120 m
20 m
Gesloten
Guggwiesenlift
430 m
58 m
Gesloten
Ungnadenlift
390 m
60 m
Gesloten
Mittermoosjochlift
960 m
175 m
Gesloten
Übungslift Tennladen
470 m
65 m
Gesloten
Schatzbergbahn
4020 m
920 m
Gesloten
Hahnkopfbahn
1241 m
275 m
Gesloten
Gipfelbahn
900 m
265 m
Gesloten
2. Sektion (Entlastungslift)
1920 m
520 m
Gesloten
Thalerkogllift
710 m
177 m
Gesloten
Hohlriederalmlift
390 m
110 m
Gesloten
Koglmooslift
202 m
35 m
Gesloten
Übungslift Mittelstation
111 m
15 m
Gesloten
Förderband Koglmoos
60 m
15 m
Gesloten
Pfarrerfeldlift
148 m
20 m
Gesloten
Schießhüttllift
315 m
44 m
Gesloten
Riedmannlift I
290 m
40 m
Gesloten
Riedmannlift II
360 m
65 m
Gesloten
Verbindungsbahn 1
1857 m
433 m
Gesloten
Verbindungsbahn 2
1422 m
432 m
Gesloten

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Liften in het Alpbachtal in Tirol

Bergbahn Alpbach

Laatste update 25.06.2017 22:30:02 uur

3 liftengeopende liften

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Wiedersbergerhornbahn I
1560 m
520 m
geopend
Wiedersbergerhornbahn II
1420 m
500 m
geopend
Gmahbahn
1354 m
431 m
Gesloten
Hornbahn 2000
1085 m
393 m
Gesloten
Brandegglift
570 m
200 m
Gesloten
Kohlgrubenlift
512 m
160 m
Gesloten
Hornbodenlift
210 m
32 m
Gesloten
Muldenlift
300 m
58 m
Gesloten
Pöglbahn
2370 m
875 m
Gesloten
Pöglbahn Mittelstation
-
-
Gesloten
Galtenberglift
860 m
250 m
Gesloten
Acherfeldlift
130 m
18 m
Gesloten
Böglerlift
300 m
55 m
Gesloten
Reitherkogelbahn
2100 m
570 m
geopend
Nordlift
1100 m
360 m
Gesloten
Hochlift
370 m
50 m
Gesloten
Brandachlift
450 m
70 m
Gesloten
Wiesenlift
260 m
20 m
Gesloten
Taxbodenlift
375 m
81 m
Gesloten
Wittberglift
250 m
40 m
Gesloten

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Geopende pistes - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau /skiën in Tirol

Pistes in de Wildschönau in Tirol

Wildschönau

Laatste update 13.05.2017 10:10:57 uur

0 Pistesgeopende pistes

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Hochbergabfahrt
3800 m
754 m
Gesloten
Gipfelabfahrt
700 m
150 m
Gesloten
Verbindung Markbachjoch
1050 m
134 m
Gesloten
Verbindung Lanerköpfl
2200 m
42 m
Gesloten
Märchenwiesenabfahrt
3950 m
778 m
Gesloten
race`n boarder arena
600 m
135 m
Gesloten
Kropfraderabfahrt
1350 m
117 m
Gesloten
Mittermoosabfahrt
1700 m
415 m
Gesloten
Talabfahrt Tennladen
1000 m
135 m
Gesloten
Hochmuth Schneise
400 m
111 m
Gesloten
Skiroute Stöck
1100 m
400 m
Gesloten
Skiroute Sixtwiese
950 m
295 m
Gesloten
Stenzerabfahrt
600 m
50 m
Gesloten
Hartlfeld Piste
150 m
20 m
Gesloten
Guggwiesenabfahrt
800 m
58 m
Gesloten
Ungnadenabfahrt
1400 m
50 m
Gesloten
Übungslift Tennladen
500 m
75 m
Gesloten
Talabfahrt Auffach
3300 m
554 m
Gesloten
Talabfahrt Auffach
1150 m
292 m
Gesloten
Talabfahrt Auffach
950 m
100 m
Gesloten
Schatzbergabfahrt
3450 m
660 m
Gesloten
Verbindung Thalerkogllift
2100 m
241 m
Gesloten
Thalerkoglabfahrt
1350 m
269 m
Gesloten
Hohlriederalmabfahrt
1100 m
135 m
Gesloten
Verbindung Talabfahrt
1150 m
129 m
Gesloten
Verbindung Hahnkopfbahn
2250 m
222 m
Gesloten
Hahnkopfabfahrt
550 m
160 m
Gesloten
Hahnkopfabfahrt
450 m
146 m
Gesloten
Gipfelabfahrt I
800 m
132 m
Gesloten
Gipfelabfahrt I+II
1350 m
405 m
Gesloten
Gipfelabfahrt II
850 m
150 m
Gesloten
Gernabfahrt
2050 m
336 m
Gesloten
Wurmeggabfahrt
1800 m
484 m
Gesloten
Skiroute nach Thierbach
4350 m
477 m
Gesloten
Skiroute Mühltal
2050 m
157 m
Gesloten
Koglmoos Abfahrt
750 m
93 m
Gesloten
ÜL Mittelstation Abfahrt
400 m
20 m
Gesloten
Förderband Koglmoos Abfahrt
150 m
20 m
Gesloten
Pfarrerfeldabfahrt
900 m
-
Gesloten
Riedmann I Abfahrt
1080 m
-
Gesloten
Riedmann II Abfahrt
1000 m
-
Gesloten
Schießhüttlabfahrt
400 m
-
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Pistes in het Alpbachtal in Tirol

Bergbahn Alpbach

Laatste update 25.06.2017 22:30:02 uur

0 Pistesgeopende pistes

Type
naam
lengte
hoogte
Status
FIS Abfahrt
900 m
250 m
Gesloten
FIS Abfahrt
1100 m
250 m
Gesloten
Schoberried Abfahrt
2150 m
520 m
Gesloten
Unterhausalm Abfahrt
2650 m
600 m
Gesloten
Ast Abfahrt
1250 m
230 m
Gesloten
Zufahrt Unterhausalm Abfahrt
600 m
60 m
Gesloten
46 Familien Abfahrt
1800 m
260 m
Gesloten
Familien Abfahrt
1900 m
260 m
Gesloten
Skiweg Familien Abfahrt
1150 m
120 m
Gesloten
Inneralpbach Abfahrt
3150 m
350 m
Gesloten
Gmah Abfahrt
1100 m
260 m
Gesloten
Skiweg Kafnerhäuslberg
1800 m
250 m
Gesloten
Gmahkopf Abfahrt
600 m
200 m
Gesloten
Brandegg Abfahrt
900 m
180 m
Gesloten
Zu- und Abfahrt Hornlift 2000
3450 m
210 m
Gesloten
Horn Abfahrt
2450 m
393 m
Gesloten
Horn Abfahrt
600 m
80 m
Gesloten
Horn Abfahrt
500 m
110 m
Gesloten
Wiedersberg Abfahrt
700 m
130 m
Gesloten
Wiedersberg Abfahrt
650 m
120 m
Gesloten
Baumgarten Abfahrt
1500 m
300 m
Gesloten
Kohlgruben Abfahrt
650 m
160 m
Gesloten
Kohlgrubenabfahrt
1450 m
160 m
Gesloten
Mulden Abfahrt
500 m
58 m
Gesloten
Skiweg Kohlgrube
1150 m
97 m
Gesloten
Mulden Abfahrt
400 m
85 m
Gesloten
Hornboden Abfahrt
300 m
32 m
Gesloten
Pögl Abfahrt
1000 m
270 m
Gesloten
Galtenberg Abfahrt
650 m
120 m
Gesloten
Skiroute Baumgarten
7200 m
1660 m
Gesloten
Skiroute Steilhang
650 m
200 m
Gesloten
Familien Abfahrt Reitherkogel
2250 m
550 m
Gesloten
Nord Abfahrt
1100 m
300 m
Gesloten
Nissel Abfahrt
550 m
70 m
Gesloten
Brandach Abfahrt
550 m
90 m
Gesloten
Abfahrt Kramsach
500 m
81 m
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Familievriendelijke afdalingen, vette snowparks, nachtpistes, steile hellingen, buckelpistes, tiefschneehellingen e.v.m.

Het hoogdal Wildschönau is snel en comfortabel vanaf Wörgl te bereiken (Oberau ligt op ca. 11 km afstand). Het idyllische Alpbachtal in Tirol ligt op ca. 20 minuten rijden (ca. 18 km van Wörgl).
Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie met de Kitzbüheler Alpen AllStarCard? De volgende accommodaties bieden voordelige aanbiedingen inclusief skipas voor uw wintervakantie in Tirol.

De beste aanbiedingen voor uw skivakantie in Tirol - Oostenrijk inclusief skipas AllStarCard

7 Tage Sommer Aktiv Pauschale

7 Tage Sommer Aktiv Pauschale

vanaf EUR 508,00

Aktiv & Verwöhnhotel GlockenstuhlWestendorf

7 Tage Sommer Aktiv Pauschale

7 nachten per persoon

Wanderurlaub Kitzbüheler Alpen

Wanderurlaub Kitzbüheler Alpen

vanaf EUR 238,50

Haus StraifBrixen im Thale

Wanderurlaub Kitzbüheler Alpen

7 nachten per persoon

Familienspaß

Familienspaß

vanaf EUR 599,00

Frühstückspension HirzingerhofWestendorf

Familienspaß

14 Tage Sommer Aktiv Pauschale

14 Tage Sommer Aktiv Pauschale

vanaf EUR 970,00

Aktiv & Verwöhnhotel GlockenstuhlWestendorf

14 Tage Sommer Aktiv Pauschale

14 nachten per persoon

Sommer -Pauschale

Sommer -Pauschale

vanaf EUR 432,00

Bauernhof KollerhofItter

Sommer -Pauschale

7 nachten per eenheid

3 Tage Verschnaufpause in Westendorf

3 Tage Verschnaufpause in Westendorf

vanaf EUR 231,00

Hotel JakobwirtWestendorf

3 Tage Verschnaufpause in Westendorf

3 nachten per persoon

7 Tage Wandererlebnis in den Kitzbüheler Alpen

7 Tage Wandererlebnis in den Kitzbüheler Alpen

vanaf EUR 365,00

Bio-Bauernhof SchlöglWestendorf

7 Tage Wandererlebnis in den Kitzbüheler Alpen

7 nachten per eenheid

Wanderspass

Wanderspass

vanaf EUR 31,00

Bergpension EbentalBrixen im Thale

Wanderspass

1 nacht per persoon

5 Tage Bergwelt Westendorf

5 Tage Bergwelt Westendorf

vanaf EUR 375,00

Hotel JakobwirtWestendorf

5 Tage Bergwelt Westendorf

5 nachten per persoon

Informatie over het ski juweel Alpbachtal-Wildschönau:

info@skijuwel.com
www.skijuwel.com

Wildschönauer Bergbahnen
Dorf Auffach 273
6313 Wildschönau

Tel. 0043 5339 5353 0
buero@schatzbergbahn. at
www.schatzbergbahn.at

und

Alpbacher Bergbahnen GmbH & CoKG
Hnr. 311
6213 Alpbach

Tel. 0043 5336 5233
info@alpbacher-bergbahnen.at
www.alpbachtal.at

Even geduld

Informatie wordt geladen…