Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied "Ski juweel Alpbachtal - Wildschönau" in Tirol.

Het skigebied in het Alpbachtal is via de Schatzberg aan de andere kant met de Wildschönau verbonden. Een moderne 8-pers. gondelbaan verbindt het Alpbachtal met het hoogdal Wildschönau. Skiërs en snowboarders kunnen nu via de Pechalm tot op de Schatzberg "oversteken". Het "ski juweel Alpbachtal - Wildschönau" (= Skijuwel) verbindt twee tiroolse "buurdalen" en 6 plaatsen:

Plaatsen in en om het "Ski juweel Alpbachtal - Wildschönau" in Tirol:

Aan de ene kant het idyllische Alpbachtal

  • Alpbach und Inneralpbach
  • Reith i. A.
  • Kramsach

is verbonden met de andere kant van de berg - het hoogdal Wildschönau

  • Niederau
  • Oberau
  • Auffach
Hoogste punt: 1.903 m
Liften: 45 gondelbanen en liften
Pistes: 108 km piste, daarvan 82 km besneeuwd
Skihutten/bergrestaurants: 27 geëxploiteerde hutten
Snowparks: 3

Webcams - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau / skiën in Tirol

Webcams Wildschönau in Tirol

Wildschönau

  • Livecam Schatzberg

    Livecam Schatzberg

  • Livecam Markbachjoch

    Livecam Markbachjoch

  • Livecam Roggenboden

    Livecam Roggenboden

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Webcams Alpbachal in Tirol

Bergbahn Alpbach

  • Livecam Gmahkopf

    Livecam Gmahkopf

  • Livecam Reitherkogel

    Livecam Reitherkogel

  • Livecam Kafner Ast

    Livecam Kafner Ast

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Sneeuwhoogtes - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau /skiën in Tirol

Wildschönau

Laatste update 23.03.2017 07:44:27 uur

80 cmsneeuwhoogte

Berg3 °Cdal5 °C

26 liftenliften

13 openliften open

42pistes

19 openpistes open

80 cmsneeuw op de berg

30 cmsneeuw in het dal

0 cmsneeuw

3 °Ctemperatuur op de berg

5 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

15 kmmakkelijk

44 kmmiddelzwaar

12 kmmoeilijk

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Bergbahn Alpbach

Laatste update 23.03.2017 08:58:12 uur

80 cmsneeuwhoogte

Berg3 °Cdal5 °C

20 liftenliften

10 openliften open

36pistes

22 openpistes open

80 cmsneeuw op de berg

35 cmsneeuw in het dal

15 cmsneeuw

3 °Ctemperatuur op de berg

5 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

12 kmmakkelijk

30 kmmiddelzwaar

5 kmmoeilijk

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Skipasprijzen -Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau

Skipas tarieven Wildschönau in Tirol

BeschrijvingHS persoonHS jeugdHS kindNS persoonNS jeugdNS kind
2 Hours28.0022.5014.0025.5020.5013.00
3 Hours32.5026.0016.5029.5023.5015.00
4 Hours37.0030.0018.5033.5027.0017.00
5 Hours40.5032.5020.5036.5029.5018.50
1 Day44.0035.5022.0040.0032.0020.00
1 1/2 Days from 11.30 a.m.72.5058.0036.5065.5052.5033.00
2 Days84.0067.5042.0076.0061.0038.00
2 1/2 Days from 11.30 a.m.111.0089.0055.50100.0080.5050.00
3 Days125.00100.5063.00113.0090.5057.00
4 Days162.00130.0081.00146.00117.0073.00
5 Days193.50155.0097.00174.50139.5087.50
6 Days221.50177.50111.00199.50160.00100.00
7 Days243.50195.00122.00219.50175.50110.00
8 Days264.00211.50132.00238.00190.50119.00
9 Days285.50228.50143.00257.00206.00129.00
10 Days302.50242.00151.50272.50218.00136.50
11 Days321.00257.00160.50289.00231.50144.50
12 Days339.00271.50169.50305.50244.50153.00
13 Days354.50284.00177.50319.50256.00160.00
14 Days369.00295.50184.50332.50266.00166.50

Data geleverd door Wildschönau - www.schatzbergbahn.at

Laatste update op 23.06.2016 04:09:35 uur

Skipas tarieven Alpbachtal in Tirol

BeschrijvingHS persoonHS jeugdHS kindNS persoonNS jeugdNS kind
1 day ticket43.0035.0022.0039.5031.5020.00
6 day ticket217.00174.00108.50195.50157.0098.00
2 day ticket82.0066.0041.0074.0059.5037.00
3 day ticket122.0098.0061.00110.0088.5055.00
4 day ticket158.50127.0079.50143.00114.5072.00
5 day ticket189.50152.0095.00171.00137.0085.50

Data geleverd door Bergbahn Alpbach - www.alpbacher-bergbahnen.at

Laatste update op 14.07.2015 10:51:19 uur

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard is ook geldig in het ski juweel Alpbachtal-Wildschönau

Kitzbüheler Alpen AllStarCard

Kitzbüheler Alpen AllStarCard
Kitzbüheler Alpen AllStarCard

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau /skiën in Tirol

Liften in de Wildschönau in Tirol

Wildschönau

Laatste update 23.03.2017 19:37:59 uur

13 liftengeopende liften

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Markbachjochbahn
1927 m
624 m
geopend
Lanerköpflbahn
1850 m
717 m
geopend
Stenzerlift
360 m
43 m
Gesloten
Kropfraderjochlift
315 m
60 m
geopend
Arenalift
770 m
176 m
Gesloten
Verbindungslift Telecorde
84 m
7 m
geopend
Übungslift Hartlfeld
120 m
20 m
Gesloten
Guggwiesenlift
430 m
58 m
Gesloten
Ungnadenlift
390 m
60 m
Gesloten
Mittermoosjochlift
960 m
175 m
geopend
Übungslift Tennladen
470 m
65 m
Gesloten
Schatzbergbahn
4020 m
920 m
geopend
Hahnkopfbahn
1241 m
275 m
geopend
Gipfelbahn
900 m
265 m
geopend
2. Sektion (Entlastungslift)
1920 m
520 m
Gesloten
Thalerkogllift
710 m
177 m
geopend
Hohlriederalmlift
390 m
110 m
Gesloten
Koglmooslift
202 m
35 m
geopend
Übungslift Mittelstation
111 m
15 m
Gesloten
Förderband Koglmoos
60 m
15 m
geopend
Pfarrerfeldlift
148 m
20 m
Gesloten
Schießhüttllift
315 m
44 m
Gesloten
Riedmannlift I
290 m
40 m
Gesloten
Riedmannlift II
360 m
65 m
Gesloten
Verbindungsbahn 1
1857 m
433 m
geopend
Verbindungsbahn 2
1422 m
432 m
geopend

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Liften in het Alpbachtal in Tirol

Bergbahn Alpbach

Laatste update 24.03.2017 16:15:58 uur

10 liftengeopende liften

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Wiedersbergerhornbahn I
1560 m
520 m
geopend
Wiedersbergerhornbahn II
1420 m
500 m
geopend
Gmahbahn
1354 m
431 m
geopend
Hornbahn 2000
1085 m
393 m
geopend
Brandegglift
570 m
200 m
geopend
Kohlgrubenlift
512 m
160 m
geopend
Hornbodenlift
210 m
32 m
geopend
Muldenlift
300 m
58 m
geopend
Pöglbahn
2370 m
875 m
geopend
Pöglbahn Mittelstation
-
-
geopend
Galtenberglift
860 m
250 m
Gesloten
Acherfeldlift
130 m
18 m
Gesloten
Böglerlift
300 m
55 m
Gesloten
Reitherkogelbahn
2100 m
570 m
Gesloten
Nordlift
1100 m
360 m
Gesloten
Hochlift
370 m
50 m
Gesloten
Brandachlift
450 m
70 m
Gesloten
Wiesenlift
260 m
20 m
Gesloten
Taxbodenlift
375 m
81 m
Gesloten
Wittberglift
250 m
40 m
Gesloten

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Geopende pistes - Ski juweel Alpbachtal-Wildschönau /skiën in Tirol

Pistes in de Wildschönau in Tirol

Wildschönau

Laatste update 23.03.2017 19:37:59 uur

19 Pistesgeopende pistes

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Hochbergabfahrt
3800 m
754 m
geopend
Gipfelabfahrt
700 m
150 m
geopend
Verbindung Markbachjoch
1050 m
134 m
geopend
Verbindung Lanerköpfl
2200 m
42 m
Gesloten
Märchenwiesenabfahrt
3950 m
778 m
Gesloten
race`n boarder arena
600 m
135 m
Gesloten
Kropfraderabfahrt
1350 m
117 m
geopend
Mittermoosabfahrt
1700 m
415 m
geopend
Talabfahrt Tennladen
1000 m
135 m
Gesloten
Hochmuth Schneise
400 m
111 m
Gesloten
Skiroute Stöck
1100 m
400 m
Gesloten
Skiroute Sixtwiese
950 m
295 m
Gesloten
Stenzerabfahrt
600 m
50 m
Gesloten
Hartlfeld Piste
150 m
20 m
Gesloten
Guggwiesenabfahrt
800 m
58 m
Gesloten
Ungnadenabfahrt
1400 m
50 m
Gesloten
Übungslift Tennladen
500 m
75 m
Gesloten
Talabfahrt Auffach
3300 m
554 m
geopend
Talabfahrt Auffach
1150 m
292 m
Gesloten
Talabfahrt Auffach
950 m
100 m
Gesloten
Schatzbergabfahrt
3450 m
660 m
geopend
Verbindung Thalerkogllift
2100 m
241 m
geopend
Thalerkoglabfahrt
1350 m
269 m
geopend
Hohlriederalmabfahrt
1100 m
135 m
Gesloten
Verbindung Talabfahrt
1150 m
129 m
geopend
Verbindung Hahnkopfbahn
2250 m
222 m
geopend
Hahnkopfabfahrt
550 m
160 m
geopend
Hahnkopfabfahrt
450 m
146 m
Gesloten
Gipfelabfahrt I
800 m
132 m
geopend
Gipfelabfahrt I+II
1350 m
405 m
geopend
Gipfelabfahrt II
850 m
150 m
geopend
Gernabfahrt
2050 m
336 m
geopend
Wurmeggabfahrt
1800 m
484 m
geopend
Skiroute nach Thierbach
4350 m
477 m
Gesloten
Skiroute Mühltal
2050 m
157 m
Gesloten
Koglmoos Abfahrt
750 m
93 m
geopend
ÜL Mittelstation Abfahrt
400 m
20 m
Gesloten
Förderband Koglmoos Abfahrt
150 m
20 m
geopend
Pfarrerfeldabfahrt
900 m
-
Gesloten
Riedmann I Abfahrt
1080 m
-
Gesloten
Riedmann II Abfahrt
1000 m
-
Gesloten
Schießhüttlabfahrt
400 m
-
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Pistes in het Alpbachtal in Tirol

Bergbahn Alpbach

Laatste update 24.03.2017 16:15:58 uur

22 Pistesgeopende pistes

Type
naam
lengte
hoogte
Status
FIS Abfahrt
900 m
250 m
geopend
FIS Abfahrt
1100 m
250 m
Gesloten
Schoberried Abfahrt
2150 m
520 m
geopend
Unterhausalm Abfahrt
2650 m
600 m
geopend
Ast Abfahrt
1250 m
230 m
geopend
Zufahrt Unterhausalm Abfahrt
600 m
60 m
Gesloten
46 Familien Abfahrt
1800 m
260 m
geopend
Familien Abfahrt
1900 m
260 m
geopend
Skiweg Familien Abfahrt
1150 m
120 m
geopend
Inneralpbach Abfahrt
3150 m
350 m
geopend
Gmah Abfahrt
1100 m
260 m
geopend
Skiweg Kafnerhäuslberg
1800 m
250 m
geopend
Gmahkopf Abfahrt
600 m
200 m
Gesloten
Brandegg Abfahrt
900 m
180 m
geopend
Zu- und Abfahrt Hornlift 2000
3450 m
210 m
geopend
Horn Abfahrt
2450 m
393 m
geopend
Horn Abfahrt
600 m
80 m
geopend
Horn Abfahrt
500 m
110 m
geopend
Wiedersberg Abfahrt
700 m
130 m
Gesloten
Wiedersberg Abfahrt
650 m
120 m
geopend
Baumgarten Abfahrt
1500 m
300 m
Gesloten
Kohlgruben Abfahrt
650 m
160 m
geopend
Kohlgrubenabfahrt
1450 m
160 m
geopend
Mulden Abfahrt
500 m
58 m
geopend
Skiweg Kohlgrube
1150 m
97 m
geopend
Mulden Abfahrt
400 m
85 m
geopend
Hornboden Abfahrt
300 m
32 m
geopend
Pögl Abfahrt
1000 m
270 m
Gesloten
Galtenberg Abfahrt
650 m
120 m
Gesloten
Skiroute Baumgarten
7200 m
1660 m
Gesloten
Skiroute Steilhang
650 m
200 m
Gesloten
Familien Abfahrt Reitherkogel
2250 m
550 m
Gesloten
Nord Abfahrt
1100 m
300 m
Gesloten
Nissel Abfahrt
550 m
70 m
Gesloten
Brandach Abfahrt
550 m
90 m
Gesloten
Abfahrt Kramsach
500 m
81 m
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Familievriendelijke afdalingen, vette snowparks, nachtpistes, steile hellingen, buckelpistes, tiefschneehellingen e.v.m.

Het hoogdal Wildschönau is snel en comfortabel vanaf Wörgl te bereiken (Oberau ligt op ca. 11 km afstand). Het idyllische Alpbachtal in Tirol ligt op ca. 20 minuten rijden (ca. 18 km van Wörgl).
Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie met de Kitzbüheler Alpen AllStarCard? De volgende accommodaties bieden voordelige aanbiedingen inclusief skipas voor uw wintervakantie in Tirol.

De beste aanbiedingen voor uw skivakantie in Tirol - Oostenrijk inclusief skipas AllStarCard

Last Minute - Sonnenski im März

Last Minute - Sonnenski im März

vanaf EUR 399,00

Absolut Vitalhotel SchermerWestendorf

Last Minute - Sonnenski im März

3 nachten per persoon

Osterzuckerl für die ganze Familie

Osterzuckerl für die ganze Familie

vanaf EUR 350,00

Bio-Bauernhof SchlöglWestendorf

Osterzuckerl für die ganze Familie

  • Kinderen onder de 15 jaar skiën gratis
  • Klaar voor een skipas voor het skigebied wereld als gewenst
  • een ritje gehuld in warme dekens

5 nachten per eenheid

Superskiwoche mit 6-Tages-Skipass

Superskiwoche mit 6-Tages-Skipass

vanaf EUR 456,00

Hotel MariasteinerhofMariastein

Superskiwoche mit 6-Tages-Skipass

7 nachten per persoon

Pure skiën in januari

Pure skiën in januari

vanaf EUR 450,00

Bio-Bauernhof SchlöglWestendorf

Pure skiën in januari

  • 1 week in het appartement voor twee (voor 4 P. mogelijk)
  • incl. een Sleigh Ride gehuld in warme dekens
  • Klaar voor een skipas, zoals gewenst

7 nachten per eenheid

Schermer´s Winterwellness Pauschale

Schermer´s Winterwellness Pauschale

vanaf EUR 745,00

Absolut Vitalhotel SchermerWestendorf

Schermer´s Winterwellness Pauschale

7 nachten per persoon

Superskiwoche

Superskiwoche

vanaf EUR 363,75

Haus AnniWestendorf

Superskiwoche

7 nachten per persoon

'Kurz mal weg...' 3 Nächte

'Kurz mal weg...' 3 Nächte

vanaf EUR 355,00

Absolut Vitalhotel SchermerWestendorf

'Kurz mal weg...' 3 Nächte

3 nachten per persoon

kurzes Skivergnügen

kurzes Skivergnügen

vanaf EUR 350,00

Bio-Bauernhof SchlöglWestendorf

kurzes Skivergnügen

  • * welkomstdrankje
  • * een leuke arrit gehuld in warme dekens
  • * Klaar voor een skipas op aanvraag

5 nachten per eenheid

Superskiwochen inkl. 3-Tage-Skipass 4N

Superskiwochen inkl. 3-Tage-Skipass 4N

vanaf EUR 395,00

Hotel ReitlwirtBrixen im Thale

Superskiwochen inkl. 3-Tage-Skipass 4N

  • Vijfgangenmenu
  • 3 dagen SkiWelt-pas - 90 liften - 280 km pistes
  • Bijkomen in de Skihütte Jochstub’n met Speckjause en Schnapsl

4 nachten per persoon

Informatie over het ski juweel Alpbachtal-Wildschönau:

info@skijuwel.com
www.skijuwel.com

Wildschönauer Bergbahnen
Dorf Auffach 273
6313 Wildschönau

Tel. 0043 5339 5353 0
buero@schatzbergbahn. at
www.schatzbergbahn.at

und

Alpbacher Bergbahnen GmbH & CoKG
Hnr. 311
6213 Alpbach

Tel. 0043 5336 5233
info@alpbacher-bergbahnen.at
www.alpbachtal.at

Even geduld

Informatie wordt geladen…