Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Het team van het informatieburo Westendorf

De medewerkers van het informatieburo Westendorf helpen u graag bij uw vragen en wensen. Hier vindt u een overzicht van onze medewerkers en hun competenties.
Telefoon E-Mail
Leiding informatieburo
Stephan Bannach Buroleiding, Online Marketing 0043 57507 2310 s.bannach@kitzbuehel-alpen.com
Gasteninformatie
Viktoria Ager Aanvragenservice, gasteninformatie, deskline, online marketing 0043 57507 2342 v.ager@kitzbuehel-alpen.com
Simone Grafl Aanvragenservice, gasteninformatie 0043 57507 2360 s.grafl@kitzbuehel-alpen.com
Christine Belmer Incoming, gasten aanmeldingen 0043 57507 2330 c.belmer@kitzbuehel-alpen.com
Christina Jöchtl Incoming, aanvragenservice, gasteninformatie 0043 57507 2320 c.joechtl@kitzbuehel-alpen.com
Michaela Schernthanner Incoming, aanvragenservice, gasteninformatie 0043 57507 2360 m.schernthanner@kitzbuehel-alpen.com
Jessica Krimbacher Leerling 0043 57507 2340 j.krimbacher@kitzbuehel-alpen.com
Anna Krall eigenaar coach, online Marketing 0043 57507 2350 a.krall@kitzbuehel-alpen.com
Wandelgids
Sabine Achrainer Wandelgids 0043 57507 2350 s.achrainer@kitzbuehel-alpen.com
Onderhoudsteam
Anton Riedmann Onderhoud 0043 57507 2300
Andreas Walter Onderhoud 0043 57507 2300

Even geduld

Informatie wordt geladen…