Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied Kirchdorf in Tirol - familieskigebied in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied in Kirchdorf in Tirol is een hoogtepunt voor families en lokt met zijn familievriendelijke pistes en gemoedelijke, sneeuwzekere afdalingen in het hart van de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Skiën met de familie is in het skigebied Kirchdorf in Tirol extra leuk. Een moderne stoeltjeslift en sleepliften brengen u snel naar de afdaling. Ontdek de makkelijke oefenhellingen met uitzicht op de Wilde Kaiser, van het skigebied Kirchdorf in Tirol!

  • een stoeltjeslift voor de snelle klim omhoog
  • makkelijke oefenhellingen voor beginners
  • voordelige familie-aanbiedingen

Gegevens - familieskigebied Kirchdorf in Tirol

Hoogste punt: 850 m
Liften: 4 liften
Pistes: 5 km piste
Skihutten/bergrestaurants: 1 geëxploiteerde hut

Webcams - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Blick zum Wilden Kaiser

    Blick zum Wilden Kaiser

  • Hauptplatz St. Johann in Tirol

    Hauptplatz St. Johann in Tirol

  • Blick auf St. Johann in Tirol

    Blick auf St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Blick auf das Kitzbüheler Horn

    Blick auf das Kitzbüheler Horn

  • Mittelstation Eichenhof

    Mittelstation Eichenhof

  • Talstation Eichenhof

    Talstation Eichenhof

  • Blick auf den Wilden Kaiser

    Blick auf den Wilden Kaiser

  • Dorfplatz Kirchdorf in Tirol

    Dorfplatz Kirchdorf in Tirol

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 04.04.2017 07:59:44 uur

0 cmsneeuwhoogte

Berg2 °Cdal9 °C

22 liftenliften

0 openliften open

27pistes

0 openpistes open

0 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

0 cmsneeuw

2 °Ctemperatuur op de berg

9 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied Kirchdorf in Tirol

Winter - Kirchdorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag29,5023,5017,5029,5023,5017,50
2 Tage52,0041,0030,5052,0041,0030,50
2 Stunden12,5010,007,5012,5010,007,50
Ab 11.00 Uhr22,5018,0013,5022,5018,0013,50
1/2 Tag bis/ab 12.30 Uhr18,0015,0011,0018,0015,0011,00
1 Tag Familienkarte 2E/1K65,000,000,0065,000,000,00
3 Tage75,0059,0044,5075,0059,0044,50
Einzelfahrt (nur Sesselbahn)4,003,002,004,003,002,00

Laatste update op 23.10.2017 06:31:00 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Laatste update op 23.10.2017 06:31:00 uur

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard + de 3-Länder Freizeit-Arena skipas is ook geldig in skigebied Kirchdorf

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes. De 3-Länder Freizeit-Arena skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, bergbahnen Pillersee, Almenwelt Lofer en Unken.

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 19.10.2017 10:37:10 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Kirchdorfer Sessellift
619 m
160 m
Gesloten
Kirchdorf Schlepplift
250 m
80 m
Gesloten
Kirchdorf Übungslift
130 m
30 m
Gesloten
Kirchdorf Zauberteppich
-
-
Gesloten

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 19.10.2017 10:37:10 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Moosboid-Mühlreitabfahrt
2000 m
-
Gesloten
Wasserfall-Mühlreitabfahrt
1500 m
-
Gesloten
Stegenhäusl-Leit'nlift Abfahrt
1000 m
-
Gesloten
Leit'nliftabfahrt
500 m
-
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? De hotels en accommodaties in Kirchdorf bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

De beste aanbiedingen inclusief skipas in Kirchdorf

Heilige 3 Könige 5 Nächte

Heilige 3 Könige 5 Nächte

vanaf EUR 546,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Heilige 3 Könige 5 Nächte

5 nachten per persoon

Pistenflitzer Jänner 3 Nächte + 3 Tage SW

Pistenflitzer Jänner 3 Nächte + 3 Tage SW

vanaf EUR 399,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Pistenflitzer Jänner 3 Nächte + 3 Tage SW

3 nachten per persoon

Advent pur

Advent pur

vanaf EUR 99,00

Pension WörgötterKirchdorf in Tirol

Advent pur

2 nachten per persoon

Kurz mal Ski Jänner 2 Nächte + 2 Tage St. Johann

Kurz mal Ski Jänner 2 Nächte + 2 Tage St. Johann

vanaf EUR 269,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Kurz mal Ski Jänner 2 Nächte + 2 Tage St. Johann

2 nachten per persoon

Silvester im Seiwald

Silvester im Seiwald

vanaf EUR 910,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Silvester im Seiwald

7 nachten per persoon

Winter Toppauschale

Winter Toppauschale

vanaf EUR 478,00

Hotel Gut KramerhofKirchdorf in Tirol

Winter Toppauschale

7 nachten per persoon

Heilige 3 Könige 4 Nächte

Heilige 3 Könige 4 Nächte

vanaf EUR 458,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Heilige 3 Könige 4 Nächte

4 nachten per persoon

Berg Weihnachten in Tirol

Berg Weihnachten in Tirol

vanaf EUR 799,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Berg Weihnachten in Tirol

7 nachten per persoon

Schon Lust auf Schnee

Schon Lust auf Schnee

vanaf EUR 99,00

Pension WörgötterKirchdorf in Tirol

Schon Lust auf Schnee

2 nachten per persoon

SkiStar Woche

SkiStar Woche

vanaf EUR 1.712,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

SkiStar Woche

7 nachten per persoon

Ski Classic Aktivetage 4 Nächte + 3 Tage SW

Ski Classic Aktivetage 4 Nächte + 3 Tage SW

vanaf EUR 475,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Ski Classic Aktivetage 4 Nächte + 3 Tage SW

4 nachten per persoon

Winter Zaubertage 4 Nächte + 4 Tage Schneewinkel

Winter Zaubertage 4 Nächte + 4 Tage Schneewinkel

vanaf EUR 485,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Winter Zaubertage 4 Nächte + 4 Tage Schneewinkel

4 nachten per persoon

Even geduld

Informatie wordt geladen…