Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied Kirchdorf in Tirol - familieskigebied in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied in Kirchdorf in Tirol is een hoogtepunt voor families en lokt met zijn familievriendelijke pistes en gemoedelijke, sneeuwzekere afdalingen in het hart van de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Skiën met de familie is in het skigebied Kirchdorf in Tirol extra leuk. Een moderne stoeltjeslift en sleepliften brengen u snel naar de afdaling. Ontdek de makkelijke oefenhellingen met uitzicht op de Wilde Kaiser, van het skigebied Kirchdorf in Tirol!

  • een stoeltjeslift voor de snelle klim omhoog
  • makkelijke oefenhellingen voor beginners
  • voordelige familie-aanbiedingen

Gegevens - familieskigebied Kirchdorf in Tirol

Hoogste punt: 850 m
Liften: 4 liften
Pistes: 5 km piste
Skihutten/bergrestaurants: 1 geëxploiteerde hut

Webcams - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Bergstation - Eichenhof

    Bergstation - Eichenhof

  • Mittelstation - Eichenhof

    Mittelstation - Eichenhof

  • Talstation - Eichenhof

    Talstation - Eichenhof

  • Piste Mittelstation Harschbichl

    Piste Mittelstation Harschbichl

  • Penzinghang - Oberndorf

    Penzinghang - Oberndorf

  • Hauptplatz - St. Johann in Tirol

    Hauptplatz - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

    Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - Kirchdorf

    Wilder Kaiser - Kirchdorf

  • Dorfplatz - Kirchdorf

    Dorfplatz - Kirchdorf

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 16.04.2018 12:13:50 uur

20 cmsneeuwhoogte

Berg3 °Cdal10 °C

22 liftenliften

0 openliften open

27pistes

0 openpistes open

20 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

3 °Ctemperatuur op de berg

10 °Ctemperatuur in het dal

kein Wertactueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied Kirchdorf in Tirol

Winter - Kirchdorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag29,5023,5017,5029,5023,5017,50
2 Tage53,0042,5031,5053,0042,5031,50
2 Stunden13,5011,008,0013,5011,008,00
Ab 11.00 Uhr22,5018,0013,5022,5018,0013,50
1/2 Tag bis/ab 12.30 Uhr18,0015,0011,0018,0015,0011,00
1 Tag Familienkarte 2E/1K65,000,000,0065,000,000,00
3 Tage76,0060,5045,5076,0060,5045,50
Einzelfahrt (nur Sesselbahn)4,003,002,004,003,002,00

Laatste update op 25.04.2018 12:34:14 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS Erwachsen HS JugendHS KindNS ErwachsenNS JugendNS Kind
2 Tage95,0075,5047,5080,5064,5040,00
3 Tage136,00108,5068,00115,5092,5057,50
4 Tage172,00137,5086,00146,50117,5073,00
5 Tage204,00163,50102,00173,00138,5086,50
6 Tage233,00186,50116,50198,00158,5099,00
7 Tage257,50206,00128,50219,00175,00109,50
8 Tage279,00223,50139,50237,50190,00119,00
9 Tage298,50239,00149,50254,00203,00127,00
10 Tage318,50254,50159,00270,50216,50135,50
11 Tage337,50270,00169,00287,00229,50143,50
12 Tage356,00285,00178,00303,00242,00151,50
13 Tage373,00298,00186,50317,00254,00158,50
14 Tage387,50310,00193,50329,50263,50165,00
5 in 6 Tagen219,50175,50109,50187,50150,0093,50
5 Tage in der Saison219,50175,50109,50219,50175,50109,50
10 in 12 Tagen338,00272,50169,00286,50229,00143,00

Hauptsaison (HS): 22.12.2018 bis 15.03.2019 / Nebensaison (NS): bis 21.12.2018 und ab 16.03.2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Laatste update op 25.04.2018 12:34:14 uur

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard + de 3-Länder Freizeit-Arena skipas is ook geldig in skigebied Kirchdorf

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes. De 3-Länder Freizeit-Arena skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, bergbahnen Pillersee, Almenwelt Lofer en Unken.

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 03.04.2018 08:05:50 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Kirchdorfer Sessellift
619 m
160 m
Gesloten
Kirchdorf Schlepplift
250 m
80 m
Gesloten
Kirchdorf Übungslift
130 m
30 m
Gesloten
Kirchdorf Zauberteppich
-
-
Gesloten

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 03.04.2018 08:05:50 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Moosboid-Mühlreitabfahrt
2000 m
-
Gesloten
Wasserfall-Mühlreitabfahrt
1500 m
-
Gesloten
Stegenhäusl-Leit'nlift Abfahrt
1000 m
-
Gesloten
Leit'nliftabfahrt
500 m
-
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? De hotels en accommodaties in Kirchdorf bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

De beste aanbiedingen inclusief skipas in Kirchdorf

20°

Even geduld

Informatie wordt geladen…

Even geduld

Informatie wordt geladen…