Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied Kirchdorf in Tirol - familieskigebied in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied in Kirchdorf in Tirol is een hoogtepunt voor families en lokt met zijn familievriendelijke pistes en gemoedelijke, sneeuwzekere afdalingen in het hart van de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Skiën met de familie is in het skigebied Kirchdorf in Tirol extra leuk. Een moderne stoeltjeslift en sleepliften brengen u snel naar de afdaling. Ontdek de makkelijke oefenhellingen met uitzicht op de Wilde Kaiser, van het skigebied Kirchdorf in Tirol!

  • een stoeltjeslift voor de snelle klim omhoog
  • makkelijke oefenhellingen voor beginners
  • voordelige familie-aanbiedingen

Gegevens - familieskigebied Kirchdorf in Tirol

Hoogste punt: 850 m
Liften: 4 liften
Pistes: 5 km piste
Skihutten/bergrestaurants: 1 geëxploiteerde hut

Webcams - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Blick zum Kitzbüheler Horn

    Blick zum Kitzbüheler Horn

  • Bergstation - Eichenhof

    Bergstation - Eichenhof

  • Mittelstation - Eichenhof

    Mittelstation - Eichenhof

  • Piste Talstation - Eichenhof

    Piste Talstation - Eichenhof

  • Talstation Eichenhof

    Talstation Eichenhof

  • Piste Mittelstation Harschbichl

    Piste Mittelstation Harschbichl

  • Bergsee Mittelstation - Harschbichl

    Bergsee Mittelstation - Harschbichl

  • Penzing Talstation - Oberndorf

    Penzing Talstation - Oberndorf

  • Hauptplatz - St. Johann in Tirol

    Hauptplatz - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

    Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - Kirchdorf

    Wilder Kaiser - Kirchdorf

  • Dorfplatz - Kirchdorf

    Dorfplatz - Kirchdorf

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 23.02.2020 07:37:12 uur

90 cmsneeuwhoogte

Berg2 °Cdal3 °C

21 liftenliften

20 openliften open

27pistes

26 openpistes open

90 cmsneeuw op de berg

45 cmsneeuw in het dal

2 °Ctemperatuur op de berg

3 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

16 kmmakkelijk

24 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied Kirchdorf in Tirol

Winter - Kirchdorf

Skilifte Kirchdorf (2019/2020)ErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
1 Tag29,5023,5017,50
2 Tage53,0042,5031,50
3 Tage76,0060,5045,50
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr18,0015,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr22,5018,0013,50
2 Stunden13,5011,008,00
50-Punkte-Karte30,0024,0018,00
Familientageskarte 2 Erw. + 1 Kind65,00
Familientageskarte 2 Erw. + 2 Kinder und mehr80,00
Familientageskarte 1 Erw. + 1 Kind40,00
Familientageskarte 1 Erw. + 2 Kinder und mehr55,00

Laatste update op 23.02.2020 23:37:19 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Hauptsaison

HauptsaisonErwachsene Jugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
1 Tag50,0040,0025,00
2 Tage97,5077,5048,50
3 Tage139,50111,0069,50
4 Tage176,50141,0088,00
5 Tage209,00167,50104,50
6 Tage239,00191,00119,50
7 Tage264,00211,00131,50
8 Tage286,00229,00143,00
9 Tage306,00245,00153,00
10 Tage326,50261,00163,00
11 Tage346,00276,50173,00
12 Tage365,00292,00182,50
13 Tage382,50305,50191,00
14 Tage397,00317,50198,50
5 in 6 Tagen225,00180,00112,00
5 Tage in der Saison225,00180,00112,00
10 in 12 Tagen346,50279,50173,00

Laatste update op 23.02.2020 23:51:17 uur

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard + de 3-Länder Freizeit-Arena skipas is ook geldig in skigebied Kirchdorf

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes. De 3-Länder Freizeit-Arena skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, bergbahnen Pillersee, Almenwelt Lofer en Unken.

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 23.02.2020 23:30:52 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Kirchdorfer Sessellift
619 m
160 m
geopend
Kirchdorf Schlepplift
250 m
80 m
geopend
Kirchdorf Übungslift
130 m
30 m
geopend
Kirchdorf Zauberteppich
-
-
geopend

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 23.02.2020 23:30:52 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Moosboid-Mühlreitabfahrt
2000 m
-
geopend
Wasserfall-Mühlreitabfahrt
1500 m
-
geopend
Stegenhäusl-Leit'nlift Abfahrt
1000 m
-
Gesloten
Leit'nliftabfahrt
500 m
-
geopend
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? De hotels en accommodaties in Kirchdorf bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

De beste aanbiedingen inclusief skipas in Kirchdorf

Even geduld

Informatie wordt geladen…