Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied Kirchdorf in Tirol - familieskigebied in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied in Kirchdorf in Tirol is een hoogtepunt voor families en lokt met zijn familievriendelijke pistes en gemoedelijke, sneeuwzekere afdalingen in het hart van de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Skiën met de familie is in het skigebied Kirchdorf in Tirol extra leuk. Een moderne stoeltjeslift en sleepliften brengen u snel naar de afdaling. Ontdek de makkelijke oefenhellingen met uitzicht op de Wilde Kaiser, van het skigebied Kirchdorf in Tirol!

  • een stoeltjeslift voor de snelle klim omhoog
  • makkelijke oefenhellingen voor beginners
  • voordelige familie-aanbiedingen

Gegevens - familieskigebied Kirchdorf in Tirol

Hoogste punt: 850 m
Liften: 4 liften
Pistes: 5 km piste
Skihutten/bergrestaurants: 1 geëxploiteerde hut

Webcams - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Penzing

    Penzing

  • Hochfeld

    Hochfeld

  • Blick zum Wilden Kaiser

    Blick zum Wilden Kaiser

  • Hauptplatz St. Johann in Tirol

    Hauptplatz St. Johann in Tirol

  • Blick auf St. Johann in Tirol

    Blick auf St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Blick auf das Kitzbüheler Horn

    Blick auf das Kitzbüheler Horn

  • Mittelstation Eichenhof

    Mittelstation Eichenhof

  • Talstation Eichenhof

    Talstation Eichenhof

  • Blick auf den Wilden Kaiser

    Blick auf den Wilden Kaiser

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 04.04.2017 07:59:44 uur

0 cmsneeuwhoogte

Berg2 °Cdal9 °C

22 liftenliften

2 openliften open

27pistes

0 openpistes open

0 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

0 cmsneeuw

2 °Ctemperatuur op de berg

9 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied Kirchdorf in Tirol

Winter - Kirchdorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag29,5023,5017,5029,5023,5017,50
2 Tage52,0041,0030,5052,0041,0030,50
2 Stunden12,5010,007,5012,5010,007,50
Ab 11.00 Uhr22,5018,0013,5022,5018,0013,50
1/2 Tag bis/ab 12.30 Uhr18,0015,0011,0018,0015,0011,00
1 Tag Familienkarte 2E/1K65,000,000,0065,000,000,00
3 Tage75,0059,0044,5075,0059,0044,50
Einzelfahrt (nur Sesselbahn)4,003,002,004,003,002,00

Laatste update op 24.07.2017 10:34:09 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Laatste update op 24.07.2017 10:34:09 uur

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard + de 3-Länder Freizeit-Arena skipas is ook geldig in skigebied Kirchdorf

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes. De 3-Länder Freizeit-Arena skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, bergbahnen Pillersee, Almenwelt Lofer en Unken.

Kitzbüheler Alpen AllStarCard

Kitzbüheler Alpen AllStarCard
Kitzbüheler Alpen AllStarCard

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 11.07.2017 16:34:15 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Kirchdorfer Sessellift
619 m
160 m
Gesloten
Kirchdorf Schlepplift
250 m
80 m
Gesloten
Kirchdorf Übungslift
130 m
30 m
Gesloten
Kirchdorf Zauberteppich
-
-
Gesloten

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 11.07.2017 16:34:15 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Moosboid-Mühlreitabfahrt
2000 m
-
Gesloten
Wasserfall-Mühlreitabfahrt
1500 m
-
Gesloten
Stegenhäusl-Leit'nlift Abfahrt
1000 m
-
Gesloten
Leit'nliftabfahrt
500 m
-
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? De hotels en accommodaties in Kirchdorf bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

De beste aanbiedingen inclusief skipas in Kirchdorf

SKI-TOTAL IN DEN KITZBÜHELER ALPEN

SKI-TOTAL IN DEN KITZBÜHELER ALPEN

vanaf EUR 976,00

Hotel Gasteiger JagdschlösslKirchdorf in Tirol

SKI-TOTAL IN DEN KITZBÜHELER ALPEN

  • 7 overnachtingen op basis van ¾-genieters-pension
  • 6 daagse Kitzbüheler Alpen AllStar skipas
  • Gebruik van het sauna – en wellnessareaal

7 nachten per persoon

Schon Lust auf Schnee

Schon Lust auf Schnee

vanaf EUR 99,00

Pension WörgötterKirchdorf in Tirol

Schon Lust auf Schnee

2 nachten per persoon

Winter Toppauschale

Winter Toppauschale

vanaf EUR 478,00

Hotel Gut KramerhofKirchdorf in Tirol

Winter Toppauschale

7 nachten per persoon

DER SCHNEEWINKEL-HIT FÜR SKIFAHRER

DER SCHNEEWINKEL-HIT FÜR SKIFAHRER

vanaf EUR 517,00

Hotel Gasteiger JagdschlösslKirchdorf in Tirol

DER SCHNEEWINKEL-HIT FÜR SKIFAHRER

  • 4 overnachtingen op basis van ¾-genieters-pension
  • 3 daagse skipas in de regio „Schneewinkel“
  • Gebruik van het sauna – en wellnessareaal

4 nachten per persoon

Even geduld

Informatie wordt geladen…