Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied Kirchdorf in Tirol - familieskigebied in de Kitzbüheler Alpen

Het skigebied in Kirchdorf in Tirol is een hoogtepunt voor families en lokt met zijn familievriendelijke pistes en gemoedelijke, sneeuwzekere afdalingen in het hart van de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Skiën met de familie is in het skigebied Kirchdorf in Tirol extra leuk. Een moderne stoeltjeslift en sleepliften brengen u snel naar de afdaling. Ontdek de makkelijke oefenhellingen met uitzicht op de Wilde Kaiser, van het skigebied Kirchdorf in Tirol!

  • een stoeltjeslift voor de snelle klim omhoog
  • makkelijke oefenhellingen voor beginners
  • voordelige familie-aanbiedingen

Gegevens - familieskigebied Kirchdorf in Tirol

Hoogste punt: 850 m
Liften: 4 liften
Pistes: 5 km piste
Skihutten/bergrestaurants: 1 geëxploiteerde hut

Webcams - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Bergstation - Eichenhof

    Bergstation - Eichenhof

  • Mittelstation - Eichenhof

    Mittelstation - Eichenhof

  • Talstation - Eichenhof

    Talstation - Eichenhof

  • Piste Mittelstation Harschbichl

    Piste Mittelstation Harschbichl

  • Penzinghang - Oberndorf

    Penzinghang - Oberndorf

  • Hauptplatz - St. Johann in Tirol

    Hauptplatz - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

    Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - Kirchdorf

    Wilder Kaiser - Kirchdorf

  • Dorfplatz - Kirchdorf

    Dorfplatz - Kirchdorf

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 21.01.2018 10:28:52 uur

165 cmsneeuwhoogte

Berg-3 °Cdal0 °C

22 liftenliften

21 openliften open

27pistes

27 openpistes open

165 cmsneeuw op de berg

65 cmsneeuw in het dal

50 cmsneeuw

-3 °Ctemperatuur op de berg

0 °Ctemperatuur in het dal

3 - erhebliche Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied Kirchdorf in Tirol

Winter - Kirchdorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag29,5023,5017,5029,5023,5017,50
2 Tage53,0042,5031,5053,0042,5031,50
2 Stunden13,5011,008,0013,5011,008,00
Ab 11.00 Uhr22,5018,0013,5022,5018,0013,50
1/2 Tag bis/ab 12.30 Uhr18,0015,0011,0018,0015,0011,00
1 Tag Familienkarte 2E/1K65,000,000,0065,000,000,00
3 Tage76,0060,5045,5076,0060,5045,50
Einzelfahrt (nur Sesselbahn)4,003,002,004,003,002,00

Laatste update op 21.01.2018 19:24:19 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

SaisonzeitenHS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Hauptsaison: 23.12.2017-16.03.2018
Nebensaison: 08.12.-22.12.2017 und ab 17.03.-02.04.2018

Laatste update op 21.01.2018 19:31:45 uur

De Kitzbüheler Alpen AllStarCard + de 3-Länder Freizeit-Arena skipas is ook geldig in skigebied Kirchdorf

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes. De 3-Länder Freizeit-Arena skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, bergbahnen Pillersee, Almenwelt Lofer en Unken.

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 18.01.2018 08:00:23 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Kirchdorfer Sessellift
619 m
160 m
geopend
Kirchdorf Schlepplift
250 m
80 m
geopend
Kirchdorf Übungslift
130 m
30 m
geopend
Kirchdorf Zauberteppich
-
-
geopend

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied Kirchdorf in Tirol

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 18.01.2018 08:00:23 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Moosboid-Mühlreitabfahrt
2000 m
-
geopend
Wasserfall-Mühlreitabfahrt
1500 m
-
geopend
Stegenhäusl-Leit'nlift Abfahrt
1000 m
-
geopend
Leit'nliftabfahrt
500 m
-
geopend
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? De hotels en accommodaties in Kirchdorf bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

De beste aanbiedingen inclusief skipas in Kirchdorf

Pulverschneewoche (I) 7 Nächte + 6 Tage Skipass

Pulverschneewoche (I) 7 Nächte + 6 Tage Skipass

vanaf EUR 798,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Pulverschneewoche (I) 7 Nächte + 6 Tage Skipass

7 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 892,00

Ferienwohnung HechenbergerKirchdorf in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per eenheid

3 Länder Freizeit-Arena Pulverschnee

3 Länder Freizeit-Arena Pulverschnee

vanaf EUR 498,00

Hotel Gut KramerhofKirchdorf in Tirol

3 Länder Freizeit-Arena Pulverschnee

5 nachten per persoon

Pulverschneewoche (II) 7 Nächte + 6 Tage Skipass

Pulverschneewoche (II) 7 Nächte + 6 Tage Skipass

vanaf EUR 832,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Pulverschneewoche (II) 7 Nächte + 6 Tage Skipass

7 nachten per persoon

SkiStar Woche

SkiStar Woche

vanaf EUR 1.033,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

SkiStar Woche

7 nachten per persoon

Kurz mal Ski Jänner 2 Nächte + 2 Tage St. Johann

Kurz mal Ski Jänner 2 Nächte + 2 Tage St. Johann

vanaf EUR 269,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Kurz mal Ski Jänner 2 Nächte + 2 Tage St. Johann

2 nachten per persoon

Ski Classic Kurzwoche 5 Nächte

Ski Classic Kurzwoche 5 Nächte

vanaf EUR 654,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Ski Classic Kurzwoche 5 Nächte

5 nachten per persoon

Pulverschneewochen

Pulverschneewochen

vanaf EUR 365,50

Pension WörgötterKirchdorf in Tirol

Pulverschneewochen

5 nachten per persoon

Winter Zaubertage 4 Nächte + 4 Tage Schneewinkel

Winter Zaubertage 4 Nächte + 4 Tage Schneewinkel

vanaf EUR 485,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Winter Zaubertage 4 Nächte + 4 Tage Schneewinkel

4 nachten per persoon

Winter Toppauschale

Winter Toppauschale

vanaf EUR 478,00

Hotel Gut KramerhofKirchdorf in Tirol

Winter Toppauschale

7 nachten per persoon

Pistenflitzer Jänner 3 Nächte + 3 Tage SW

Pistenflitzer Jänner 3 Nächte + 3 Tage SW

vanaf EUR 399,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Pistenflitzer Jänner 3 Nächte + 3 Tage SW

3 nachten per persoon

Ski Classic Aktivetage 4 Nächte + 3 Tage SW

Ski Classic Aktivetage 4 Nächte + 3 Tage SW

vanaf EUR 475,00

Hotel Das SeiwaldKirchdorf in Tirol

Ski Classic Aktivetage 4 Nächte + 3 Tage SW

4 nachten per persoon

-10°

Even geduld

Informatie wordt geladen…

Even geduld

Informatie wordt geladen…