Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied Erpfendorf - familieskigebied in de Kitzbüheler Alpen in Tirol

De skiliften in het skigebied Erpfendorf - Lärchenhof zijn een goede keuze voor de familie in de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Het skigebied biedt twee kilometer pisteplezier op een makkelijk niveau voor beginners en kinderen. Op het oefenterrein met de lichte helling kunnen de kinderen zich uitleven. U stapt direct vanuit Hotel Lärchenhof in Erpfendorf in Tirol de piste op. Geniet van de makkelijke pistes in het skigebied bij het Lärchenhof!

Gegevens - familieskigebied Erpfendorf

Hoogste punt: 840 m
Liften: 2 liften
Pistes: 2 km piste
Skihutten/bergrestaurants: 1 geëxploiteerde hut

Webcams - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Penzing

    Penzing

  • Hochfeld

    Hochfeld

  • Blick zum Wilden Kaiser

    Blick zum Wilden Kaiser

  • Hauptplatz St. Johann in Tirol

    Hauptplatz St. Johann in Tirol

  • Blick auf St. Johann in Tirol

    Blick auf St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Blick auf das Kitzbüheler Horn

    Blick auf das Kitzbüheler Horn

  • Mittelstation Eichenhof

    Mittelstation Eichenhof

  • Talstation Eichenhof

    Talstation Eichenhof

  • Blick auf den Wilden Kaiser

    Blick auf den Wilden Kaiser

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 04.04.2017 07:59:44 uur

0 cmsneeuwhoogte

Berg2 °Cdal9 °C

22 liftenliften

2 openliften open

27pistes

0 openpistes open

0 cmsneeuw op de berg

0 cmsneeuw in het dal

0 cmsneeuw

2 °Ctemperatuur op de berg

9 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied Erpfendorf

Winter - Erpfendorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag25,0019,0016,0025,0019,0016,00
2 Tage41,0032,0025,0041,0032,0025,00
3 Tage60,0045,0036,0060,0045,0036,00
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr16,0014,0011,0016,0014,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr19,0016,0014,0019,0016,0014,00
2 Stunden12,0010,009,0012,0010,009,00
40-Punkte-Karte (pro Fahrt 3 Punkte Abzug)16,509,009,0016,509,009,00
Familientageskarte (2 Erw. + Kind(er)60,000,000,0060,000,000,00
Familientageskarte (1 Erw. + Kind(er)30,000,000,0030,000,000,00

Laatste update op 24.07.2017 02:04:50 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Laatste update op 24.07.2017 02:34:03 uur

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes. De 3-Länder Freizeit-Arena skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, bergbahnen Pillersee, Almenwelt Lofer en Unken.

Kitzbüheler Alpen AllStarCard

Kitzbüheler Alpen AllStarCard
Kitzbüheler Alpen AllStarCard

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 11.07.2017 16:34:15 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Lärchenhof Schlepplift
526 m
163 m
Gesloten

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 11.07.2017 16:34:15 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Lärchenhofabfahrt
2000 m
130 m
Gesloten
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? De hotels en accommodaties bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

Even geduld

Informatie wordt geladen…