Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Skigebied Erpfendorf - familieskigebied in de Kitzbüheler Alpen in Tirol

De skiliften in het skigebied Erpfendorf - Lärchenhof zijn een goede keuze voor de familie in de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Het skigebied biedt twee kilometer pisteplezier op een makkelijk niveau voor beginners en kinderen. Op het oefenterrein met de lichte helling kunnen de kinderen zich uitleven. U stapt direct vanuit Hotel Lärchenhof in Erpfendorf in Tirol de piste op. Geniet van de makkelijke pistes in het skigebied bij het Lärchenhof!

Gegevens - familieskigebied Erpfendorf

Hoogste punt: 840 m
Liften: 2 liften
Pistes: 2 km piste
Skihutten/bergrestaurants: 1 geëxploiteerde hut

Webcams - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

  • Bergstation - Eichenhof

    Bergstation - Eichenhof

  • Mittelstation - Eichenhof

    Mittelstation - Eichenhof

  • Talstation - Eichenhof

    Talstation - Eichenhof

  • Piste Mittelstation Harschbichl

    Piste Mittelstation Harschbichl

  • Penzinghang - Oberndorf

    Penzinghang - Oberndorf

  • Hauptplatz - St. Johann in Tirol

    Hauptplatz - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

    Kitzbüheler Horn - St. Johann in Tirol

  • Koasastadion St. Johann in Tirol

    Koasastadion St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

    Wilder Kaiser - St. Johann in Tirol

  • Wilder Kaiser - Kirchdorf

    Wilder Kaiser - Kirchdorf

  • Dorfplatz - Kirchdorf

    Dorfplatz - Kirchdorf

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Sneeuwhoogtes - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 23.02.2018 07:36:02 uur

120 cmsneeuwhoogte

Berg-8 °Cdal-4 °C

22 liftenliften

21 openliften open

27pistes

27 openpistes open

120 cmsneeuw op de berg

45 cmsneeuw in het dal

-8 °Ctemperatuur op de berg

-4 °Ctemperatuur in het dal

2 - mäßige Lawinengefahractueel niveau lawinegevaar

profile piste

23 kmmakkelijk

23 kmmiddelzwaar

3 kmmoeilijk

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Skipasprijzen - skigebied Erpfendorf

Winter - Erpfendorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag25,0019,0016,0025,0019,0016,00
2 Tage41,0032,0025,0041,0032,0025,00
3 Tage60,0045,0036,0060,0045,0036,00
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr16,0014,0011,0016,0014,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr19,0016,0014,0019,0016,0014,00
2 Stunden12,0010,009,0012,0010,009,00
40-Punkte-Karte (pro Fahrt 3 Punkte Abzug)16,509,009,0016,509,009,00
Familientageskarte (2 Erw. + Kind(er)60,000,000,0060,000,000,00
Familientageskarte (1 Erw. + Kind(er)30,000,000,0030,000,000,00

Laatste update op 23.02.2018 16:55:23 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Laatste update op 23.02.2018 16:55:23 uur

Beginners, herintreders en gevorderden vinden in de skiregio perfect geprepareerde pistes. De 3-Länder Freizeit-Arena skipas is in de volgende skigebieden geldig: St. Johann in Tirol/Oberndorf, Erpfendorf-Lärchenhof, skilift Kirchdorf, Waidring Steinplatte, Reit im Winkl, bergbahnen Pillersee, Almenwelt Lofer en Unken.

Skipas Super Ski Card

Skipas Super Ski Card
Skipas Super Ski Card

1 Ticket voor meer dan 2.750 km piste! Uw entreekaart voor de beste skigebieden in de Alpen. Informatie over de skipas van de "sterren" onder de skigebieden in Tirol en Salzburg ... Meer informatie

Geopende liften - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 22.02.2018 11:58:05 uur

Type
naam
Openingsuren
lengte
hoogte
Status
Lärchenhof Schlepplift
526 m
163 m
geopend

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Geopende pistes - skigebied Erpfendorf

St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Laatste update 22.02.2018 11:58:05 uur

Type
naam
lengte
hoogte
Status
Lärchenhofabfahrt
2000 m
130 m
geopend
  • makkelijk
  • middelen
  • moeilijk
  • skiroute

Data geleverd door St. Johann i. T. / Oberndorf / Kirchdorf / Erpfendorf

Zoekt u een passende aanbieding voor uw skivakantie in Tirol? De hotels en accommodaties bieden aantrekkelijke aanbiedingen voor uw vakantie in Tirol!

Die weltgrößte Skisafari 4 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 4 Nächte

vanaf EUR 279,00

Haus SonneErpfendorf

Die weltgrößte Skisafari 4 Nächte

  • 4 nachten in uw favoriete accommodatie
  • 3 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

4 nachten per persoon

SkiStar - KURZ & GUT

SkiStar - KURZ & GUT

vanaf EUR 147,00

Haus SonneErpfendorf

SkiStar - KURZ & GUT

2 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 482,00

Haus SonneErpfendorf

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per persoon

SkiStar Woche

SkiStar Woche

vanaf EUR 429,00

Haus SonneErpfendorf

SkiStar Woche

7 nachten per persoon

-3°

Even geduld

Informatie wordt geladen…

Even geduld

Informatie wordt geladen…