Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

3-Länder Freizeit-Arena skipas - grenzenloos skiën in de Kitzbüheler Alpen in Tirol

De Schneewinkel skipas is uw entreekaart voor een van de sneeuwzekerste en hartelijkste skigebieden van de Kitzbüheler Alpen in Tirol en opent een gebied voor u met meer dan 164 km perfect geprepareerde pistes en meer dan 61 moderne gondelbanen en skiliften. Het grootste deel van de skipistes kan indien nodig ook kunstmatig besneeuwd worden.

De 3-Länder Freizeit-Arena skipas opent de poortjes naar het skiën in de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Beginners, herintreders en gevorderden vinden in 3-Länder Freizeit-Arena de beste pistencondities. Voor de gemoedelijke pauze is ook gezorgd, meer dan 30 gezellige skihutten zorgen voor de gasten in de hele skiregio en bieden regionale specialiteiten. Ontdek hoe grenzenloos het skiplezier tot de 6e macht is in de Kitzbüheler Alpen!

Skigebieden

Skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf Familieskigebied Kirchdorf
Familieskigebied Erpfendorf Steinplatte Waidring
Reit im Winkl Heutal Lifte Unken
Bergbahn Pillersee - Buchensteinwand Bergbahn Lofer / Almenwelt

Gegevens

61 gondelbanen en liften 34 skihutten
164 km piste 11 skischolen
95 km besneeuwde pistes 4 Snowparks
505 sneeuwkanonnen en 6 wateropslagbekkens Hoogste punt 1.860 m
3 skiroutes

Prijzen 3-Länder Freizeit-Arena skipas

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00
Hebt u uw skivakantie in Tirol al geboekt? Hier vindt u aantrekkelijke aanbiedingen incl. skipas in de Kitzbüheler Alpen in Tirol!

Winter Toppauschale

Winter Toppauschale

vanaf EUR 478,00

Hotel Gut KramerhofKirchdorf in Tirol

Winter Toppauschale

7 nachten per persoon

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

vanaf EUR 66,50

Familotel St. Johanner HofSt. Johann in Tirol

Zwergerlwochen mit Kleinkindern

1 nacht per persoon

SKI-TOTAL IN DEN KITZBÜHELER ALPEN

SKI-TOTAL IN DEN KITZBÜHELER ALPEN

vanaf EUR 976,00

Hotel Gasteiger JagdschlösslKirchdorf in Tirol

SKI-TOTAL IN DEN KITZBÜHELER ALPEN

  • 7 overnachtingen op basis van ¾-genieters-pension
  • 6 daagse Kitzbüheler Alpen AllStar skipas
  • Gebruik van het sauna – en wellnessareaal

7 nachten per persoon

DER SCHNEEWINKEL-HIT FÜR SKIFAHRER

DER SCHNEEWINKEL-HIT FÜR SKIFAHRER

vanaf EUR 517,00

Hotel Gasteiger JagdschlösslKirchdorf in Tirol

DER SCHNEEWINKEL-HIT FÜR SKIFAHRER

  • 4 overnachtingen op basis van ¾-genieters-pension
  • 3 daagse skipas in de regio „Schneewinkel“
  • Gebruik van het sauna – en wellnessareaal

4 nachten per persoon

Skisafari mit der AllStarCard

Skisafari mit der AllStarCard

vanaf EUR 1.015,00

Am LiftSt. Johann in Tirol

Skisafari mit der AllStarCard

7 nachten per eenheid

Even geduld

Informatie wordt geladen…