Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

3-Länder Freizeit-Arena skipas - grenzenloos skiën in de Kitzbüheler Alpen in Tirol

De Schneewinkel skipas is uw entreekaart voor een van de sneeuwzekerste en hartelijkste skigebieden van de Kitzbüheler Alpen in Tirol en opent een gebied voor u met meer dan 171 km perfect geprepareerde pistes en meer dan 61 moderne gondelbanen en skiliften. Het grootste deel van de skipistes kan indien nodig ook kunstmatig besneeuwd worden.

De 3-Länder Freizeit-Arena skipas opent de poortjes naar het skiën in de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Beginners, herintreders en gevorderden vinden in 3-Länder Freizeit-Arena de beste pistencondities. Voor de gemoedelijke pauze is ook gezorgd, meer dan 30 gezellige skihutten zorgen voor de gasten in de hele skiregio en bieden regionale specialiteiten. Ontdek hoe grenzenloos het skiplezier tot de 6e macht is in de Kitzbüheler Alpen!

Skigebieden

Skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf Familieskigebied Kirchdorf
Familieskigebied Erpfendorf Steinplatte Waidring
Reit im Winkl Heutal Lifte Unken
Bergbahn Pillersee - Buchensteinwand Bergbahn Lofer / Almenwelt
61 gondelbanen en liften 34 skihutten
171 km piste 11 skischolen
95 km besneeuwde pistes 4 Snowparks
505 sneeuwkanonnen en 6 wateropslagbekkens Hoogste punt 1.860 m
3 skiroutes

Prijzen 3-Länder Freizeit-Arena skipas

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag47,5038,0024,0041,0033,0020,50
2 Tage92,0073,5046,0078,0062,5039,00
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
5 in der Saison213,00170,50106,50213,00170,50106,50
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Laatste update op 17.10.2017 19:03:54 uur

Hebt u uw skivakantie in Tirol al geboekt? Hier vindt u aantrekkelijke aanbiedingen incl. skipas in de Kitzbüheler Alpen in Tirol!

Die weltgrößte Skisafari 4 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 4 Nächte

vanaf EUR 345,00

Gartenhotel Rosenhof bei KitzbühelOberndorf in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 4 Nächte

  • 4 nachten in uw favoriete accommodatie
  • 3 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

4 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 559,00

Alimonte Romantic AppartementsSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per persoon

Winter Toppauschale

Winter Toppauschale

vanaf EUR 478,00

Hotel Gut KramerhofKirchdorf in Tirol

Winter Toppauschale

7 nachten per persoon

Mit Kind und Kegel

Mit Kind und Kegel

vanaf EUR 707,00

Vital-Hotel BerghofErpfendorf

Mit Kind und Kegel

7 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 3.169,00

Ferienhaus Chalet AumayrSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per eenheid

Advent im Penzinghof

Advent im Penzinghof

vanaf EUR 406,00

Hotel PenzinghofOberndorf in Tirol

Advent im Penzinghof

4 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 568,00

Noichl's Hotel GarniSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 940,00

Hotel FischerSt. Johann in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per persoon

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

vanaf EUR 597,00

Gartenhotel Rosenhof bei KitzbühelOberndorf in Tirol

Die weltgrößte Skisafari 7 Nächte

  • 7 nachten in de gewenste accomodatie
  • 6 daagse Super Ski Card
  • St. Johann Card

7 nachten per persoon

Even geduld

Informatie wordt geladen…