Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

3-Länder Freizeit-Arena skipas - grenzenloos skiën in de Kitzbüheler Alpen in Tirol

De Schneewinkel skipas is uw entreekaart voor een van de sneeuwzekerste en hartelijkste skigebieden van de Kitzbüheler Alpen in Tirol en opent een gebied voor u met meer dan 171 km perfect geprepareerde pistes en meer dan 61 moderne gondelbanen en skiliften. Het grootste deel van de skipistes kan indien nodig ook kunstmatig besneeuwd worden.

De 3-Länder Freizeit-Arena skipas opent de poortjes naar het skiën in de Kitzbüheler Alpen in Tirol. Beginners, herintreders en gevorderden vinden in 3-Länder Freizeit-Arena de beste pistencondities. Voor de gemoedelijke pauze is ook gezorgd, meer dan 30 gezellige skihutten zorgen voor de gasten in de hele skiregio en bieden regionale specialiteiten. Ontdek hoe grenzenloos het skiplezier tot de 6e macht is in de Kitzbüheler Alpen!

Skigebieden

Skigebied St. Johann in Tirol / Oberndorf Familieskigebied Kirchdorf
Familieskigebied Erpfendorf Steinplatte Waidring
Reit im Winkl Heutal Lifte Unken
Bergbahn Pillersee - Buchensteinwand Bergbahn Lofer / Almenwelt
61 gondelbanen en liften 34 skihutten
171 km piste 11 skischolen
95 km besneeuwde pistes 4 Snowparks
505 sneeuwkanonnen en 6 wateropslagbekkens Hoogste punt 1.860 m
3 skiroutes

Prijzen 3-Länder Freizeit-Arena skipas

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Hauptsaison

HauptsaisonErwachsene Jugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag51,5041,0025,50
2 Tage100,5080,0050,00
3 Tage143,50114,5071,50
4 Tage182,00145,0090,50
5 Tage215,50172,50107,50
6 Tage246,00196,50123,00
7 Tage272,00217,50135,50
8 Tage294,50236,00147,50
9 Tage315,00252,50157,50
10 Tage336,50269,00168,00
11 Tage356,50285,00178,00
12 Tage376,00301,00188,00
13 Tage394,00314,50196,50
14 Tage409,00327,00204,50
5 in 6 Tagen232,00185,50115,50
5 Tage in der Saison232,00185,50115,50
10 in 12 Tagen357,00288,00178,00

Laatste update op 01.06.2020 18:06:00 uur

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Nebensaison

NebensaisonErwachseneJugendliche (2002-2004)Kinder (2005-2014)
1 Tag44,5036,0022,00
2 Tage85,0068,0042,00
3 Tage122,0098,0061,00
4 Tage154,50124,0077,50
5 Tage183,00146,5091,00
6 Tage209,00167,50104,50
7 Tage231,00185,00115,50
8 Tage251,00200,50125,50
9 Tage268,50214,00134,00
10 Tage286,00228,50143,00
11 Tage303,00242,00151,50
12 Tage320,00255,50160,00
13 Tage335,00268,50167,50
14 Tage347,50278,00174,00
5 in 6 Tagen198,00158,0099,00
5 Tage in der Saison232,00185,50115,50
10 in 12 Tagen302,50241,50151,00

Laatste update op 01.06.2020 18:06:00 uur

Hebt u uw skivakantie in Tirol al geboekt? Hier vindt u aantrekkelijke aanbiedingen incl. skipas in de Kitzbüheler Alpen in Tirol!

16°

Even geduld

Informatie wordt geladen…