Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Het team van het Tourismusverband PillerseeTal

De medewerkers van de regio PillerseeTal met de plaatsen Fieberbrunn, Hochfilzen, St. Jakob in Haus, St. Ulrich am Pillersee en Waidring helpen u graag bij uw vragen. Hier vindt u een overzicht van onze medewerkers en hun competenties.

Het team van het informatieburo Fieberbrunn

Bettina_Geisl

Mag. (FH) Bettina Geisl
Voorzitster

Telefon: 0043 5354 56304
E-Mail: info@pillerseetal.at

Florian_Phleps

Mag. Florian Phleps
Bedrijfsleider

Telefon: 0043 5354 56304
E-Mail: florian.phleps@pillerseetal.at

Petra_Astner

Petra Astner
Grafische en online organisatie, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-52
E-Mail: petra.astner@pillerseetal.at

Michael_Hain

Michael Hain
Regiowerkplaats, fairs, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-54
E-Mail: michael.hain@pillerseetal.at

angelika_hronek

Angelika Hronek
Marketing, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-56
E-Mail: angelika.hronek@pillerseetal.at

Helmut_Lackner

Helmut Lackner
Marketing, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-51
E-Mail: helmut.lackner@pillerseetal.at

Marion_Pichler

Marion Pichler
Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-50
E-Mail: marion.pichler@pillerseetal.at

Christine_Ram

Christine Ram
Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-57
E-Mail: christine.ram@pillerseetal.at

Martina_Trixl

Martina Trixl
Boekhouding, aanmeldingen, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-55
E-Mail: martina.trixl@pillerseetal.at

Cornelia_Zotter

Cornelia Zotter
Marketing, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-53
E-Mail: cornelia.zotter@pillerseetal.at

Het team van het informatieburo Hochfilzen

Michael_Hain

Michael Hain
Regiowerkplaats, fairs, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-10
E-Mail: michael.hain@pillerseetal.at

Martina_Trixl

Martina Trixl
Boekhouding, aanmeldingen, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-10
E-Mail: martina.trixl@pillerseetal.at

Het team van het informatieburo St. Jakob in Haus

Helga_Wagstaetter

Helga Wagstätter
Gastenhuldigingen, aanmeldingen, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-40
E-Mail: helga.wagstaetter@pillerseetal.at

Het team van het informatieburo St. Ulrich am Pillersee

Elfriede_Fischer

Elfriede Fischer
Boekhouding en online organisatie, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-20
E-Mail: elfriede.fischer@pillerseetal.at

Hannes_Heigl

Johannes Heigl
Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-22
E-Mail: johannes.heigl@pillerseetal.at

Mario_Horngacher

Mario Horngacher
Infrastructuur, aanmeldingen, Aanmelden en informatie, Infrastructuur, aanmeldingen

Telefon: 0043 5354 56304-21
E-Mail: mario.horngacher@pillerseetal.at

Het team van het informatieburo Waidring

Anita_Lohinger

Anita Lohinger
Groepsreizen, Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 535456304-30
E-Mail: anita.lohinger@pillerseetal.at

Daniela_Treffer

Daniela Treffer
Aanvragen en informatie

Telefon: 0043 5354 56304-32
E-Mail: daniela.treffer@pillerseetal.at

Even geduld

Informatie wordt geladen…