Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Het team van het informatieburo Kirchberg

De medewerkers van het informatieburo Kirchberg helpen u graag bij uw vragen. Hier vindt u een overzicht van onze medewerkers en hun competenties.
Telefon E-Mail
Bedrijfsleiding
Christoph Stöckl Bedrijfsleider, marketing +43 (0)57507 - 2110 c.stoeckl@kitzbuehel-alpen.com
Marketing, Verwaltung
Bettina Hechenberger Marketing +43 (0)57507 - 2145 b.hechenberger@kitzbuehel-alpen.com
Christina Aschaber Events +43 (0)57507 - 2120 c.aschaber@kitzbuehel-alpen.com
Gabi Eberl administratie +43 (0)57507 - 2141 g.eberl@kitzbuehel-alpen.com
Gasteninformatie
Christine Achrainer Aanvraagservice, gasteninformatie +43 (0)57507 - 2142 c.achrainer@kitzbuehel-alpen.com
Lisa Hechenberger Aanvraagservice, gasteninformatie +43 (0)57507 - 2140 l.hechenberger@kitzbuehel-alpen.com
Otti Höller Aanvraagservice, gasteninformatie +43 (0)57507 - 2143 o.hoeller@kitzbuehel-alpen.com
Boekhouding
Iris Pfurtscheller Boekhouding +43 (0)57507 - 2133 i.pfurtscheller@kitzbuehel-alpen.com
Angelika Jagodic Boekhouding +43 (0)57507 - 2133 a.jagodic@kitzbuehel-alpen.com
Gabi Fischer Boekhouding +43 (0)57507 - 2120 g.fischer@kitzbuehel-alpen.com
Wandelgids
Fritz Soder Wandelgids

Even geduld

Informatie wordt geladen…