Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Het team van de vakantieregio Hohe Salve

De medewerkers van de informatieburo´s in de vakantieregio Hohe Salve helpen u graag bij uw vragen. Hier vindt u een overzicht van onze medewerkers en hun competenties.

Het team van de vakantieregio Hohe Salve

Telefon E-Mail
Directie
Hans-Peter Osl Voorzitter 0043 5332 76007 info@hohe-salve.com
Stefan Astner Bedrijfsleider 0043 5332 76007 info@hohe-salve.com
Informatieburo Wörgl
Martina Osl Buroleiding, marketing 0043 5332 76007 11 osl@hohe-salve.com
Michaela Astner Incoming 0043 5332 76007 15 incoming@hohe-salve.com
Katrin Steiner Pers, beurzen, informatie 0043 5332 76007 10 steiner@hohe-salve.com
Bettina Sieberer Informatie 0043 5332 76007 12 sieberer@hohe-salve.com
Arno Abler Boekhouding 0043 5332 76007 14 buchhaltung@hohe-salve.com
Informatieburo Hopfgarten
Stefan Grafl Buroleiding, aanmeldingen 0043 5335 2322 12 grafl@hohe-salve.com
Desiree Klingenschmid Internet & online marketing, informatie 0043 5335 2322 23 klingenschmid@hohe-salve.com
Gaby Hauser Aanmeldingen, informatie 0043 5335 2322 21 hauser@hohe-salve.com
Judith Jessner Informatie 0043 5335 2322 22 jessner@hohe-salve.com
Informatieburo Kelchsau
Renate Unterer Informatie 0043 5335 8105 kelchsau@hohe-salve.com
Informatieburo Itter
Carmen Sitzmann Buroleiding Itter, beurzen, informatie 0043 5335 2670 itter@hohe-salve.com
Informatieburo Angerberg-Mariastein
Elisabeth Wendlinger Informatie 0043 5332 56305 angerberg@hohe-salve.com
Informatieburo Kirchbichl
Katrin Edwards Informatie 0043 5332 87151 kirchbichl@hohe-salve.com
Buitendienst
Christian Laiminger Buitendienst 0043 660 5505555
Roland Embacher Buitendienst 0043 660 5505552
Albert Kruckenhauser Buitendienst 0043 660 5505553
Wandelgidsen
Lous Slob Bergwandelgids 0043 5335 3567 lous@gmx.at
Elke Henke Bergwandelgids 0043 699 19022958 bergerlebnis-tirol@gmx.net

Even geduld

Informatie wordt geladen…