Vakantie in

Kies de gewenste Vakantiebestemming

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Kies uw dag van aankomst

Kies uw dag van vertrek

  • 1 nacht

  • 2 nachten

  • 3 nachten

  • 4 nachten

  • 5 nachten

  • 6 nachten

  • 7 nachten

  • 8 nachten

  • 9 nachten

  • 10 nachten

  • 11 nachten

  • 12 nachten

  • 13 nachten

  • 14 nachten

Kies de gewenste Kamers / Appartementen

eenpersoonskamer
2-persoonskamer
familie & meer
Auswahl übernehmen

Dag

Zoeken

Team Tourismusverband Kitzbüheler Alpen Brixental

Omdat WIJ de informatie hebben, die u zoekt!

Op deze pagina vindt u het team van het Tourismusverband Kitzbüheler Alpen Brixental.
Wij verheugen ons er op, u persoonlijk te leren kennen.

Onze bedrijfsleider & chefs van de plaatselijke buro´s

Max_P



Maximilian Salcher
Bedrijfsleider TVB Kitzbüheler Alpen Brixental
T: +43 57507 2500
m.salcher@kitzbuehel-alpen.com

Christoph



Mag. Christoph Stöckl
Chef buro Kirchberg & marketingmanager
T: +43 57507 2110
c.stoeckl@kitzbuehel-alpen.com

Kurt Tropper



Kurt Tropper
plv. bedrijfsleider
Chef buro Brixen im Thale & grafische vormgeving
T: +43 57507 2210
k.tropper@kitzbuehel-alpen.com

Stephan Bannach



Stephan Bannach
Chef buro Westendorf & internet marketing
T: +43 57507 2310
s.bannach@kitzbuehel-alpen.com

Marketing/ pers / evenementen / reclame / grafische vormgeving

Bettina



Bettina Hechenberger
Pers & marketing
T: +43 57507 2145
b.hechenberger@kitzbuehel-alpen.com

Christina Aschaber



Christina Aschaber
Evenementen
T: +43 57507 2120
c.aschaber@kitzbuehel-alpen.com

Anna Krall



Anna Krall
Verhuurcoach & internet marketing
T: +43 57507 2350
a.krall@kitzbuehel-alpen.com

Emily



Emily Oldham
Grafische vormgeving & reclame
T: +43 57507 2250
grafik@kitzbuehel-alpen.com

bild-hannes



Hannes Dersch
Marketing
T: +43 57507 2144
hannes@kitzbuehel-alpen.com

Beheer & boekhouding

Gabi



Gabi Eberl
Beheer & meldsysteem
T: +43 57507 2141
g.eberl@kitzbuehel-alpen.com

Christine Belmer



Christine Belmer
Incoming & boekhouding
T: +43 57507 2330
c.belmer@kitzbuehel-alpen.com

IMG_7276



Iris Pfurtscheller
Chef boekhouding
T: +43 57507 2133
i.pfurtscheller@kitzbuehel-alpen.com

Gabi_P



Gabi Fischer
Boekhouding
T: +43 57507 2133
g.fischer@kitzbuehel-alpen.com

Simone Grafl



Simone Erharter
Buchhaltung
T: +43 57507 2360
s.erharter@kitzbuehel-alpen.com

Informatieburo Brixen im Thale

Stefanie Hochfilzer



Stefanie Hochfilzer
Front Office Brixen im Thale
T: +43 57507 2241
s.hochfilzer@kitzbuehel-alpen.com



Antoinette Spannocchi
Front Office Brixen im Thale
T: +43 57507 2240
antoinette@kitzbuehel-alpen.com

Informatieburo Kirchberg in Tirol

Christine



Christine Achrainer
Front Office Kirchberg in Tirol
T: +43 57507 2142
c.achrainer@kitzbuehel-alpen.com

Otti



Ottilia Höller
Front Office Kirchberg in Tirol
T: +43 57507 2143
o.hoeller@kitzbuehel-alpen.com

Lisa_P_1



Lisa Hechenberger
Front Office Kirchberg in Tirol
T: +43 57507 2140
l.hechenberger@kitzbuehel-alpen.com

Informatieburo Westendorf

Jessica Krimbacher



Jessica Krimbacher
Front Office Westendorf (Lehrling)
T: +43 57507 2340
j.krimbacher@kitzbuehel-alpen.com

Viktoria Ager



Andrea Gastl
Front Office Westendorf
T: +43 57507 2342
andrea@kitzbuehel-alpen.com


Hilda Jagersma
Front Office Westendorf
T: +43 57507 2340
hilda@kitzbuehel-alpen.com

Onderhoudsmedewerkers

Hansi_P_1



Hansi Aufschnaiter
Chef onderhoud Kirchberg in Tirol
T: +43 57507 2100
kirchberg@kitzbuehel-alpen.com

Dennis_P



Dennis Aschenwald
onderhoudsmedewerker Kirchberg in Tirol
T: +43 57507 2100
kirchberg@kitzbuehel-alpen.com

Joachim_P



Joachim Thünauer
onderhoudsmedewerker Kirchberg in Tirol
T: +43 57507 2100
kirchberg@kitzbuehel-alpen.com

Andreas Walter



Andreas Walter
onderhoudsmedewerker Westendorf
T: +43 57507 2300
westendorf@kitzbuehel-alpen.com

Hans Beihammer



Hans Sieberer
onderhoudsmedewerker Brixen im Thale
T: +43 57507 2200
brixen@kitzbuehel-alpen.com

Wandelgidsen

Sabine Achrainer

Sabine Achrainer
Wandelgids Westendorf
T: +43 57507 2350
s.achrainer@kitzbuehel-alpen.com

Regina Höckner



Regina Höckner
Wandelgids Brixen im Thale
T: +43 57507 2242
r.hoeckner@kitzbuehel-alpen.com

Fritz Soder


Fritz Soder
Wandelgids Kirchberg in Tirol
soderfritz@hotmail.com

10°

Even geduld

Informatie wordt geladen…

Even geduld

Informatie wordt geladen…