Lyžařská dovolená v prázdninovém regionu Hohe Salve

Zažijte nekonečnou zábavu na lyžích v prázdninovém regionu Hohe Salve a v areálu SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental

Vytáčejte obloučky na více než 280 kilometrech perfektně upravených sjezdovek. Lyžařská dovolená v prázdninovém regionu Hohe Salve je neuvěřitelně rozmanitá. Začátečníci a rodiny zde najdou dostatek cvičných luk a nenáročných sjezdovek. Na zkušené, sportovní lyžaře oproti tomu čekají dlouhé sjezdy do údolí, strmé svahy a úžasné lyžařské trasy.

Díky lanovkám v Hopfgartenu a Itteru máte přímé spojení s areálem SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental. Skibusy Vás ze všech míst prázdninového regionu Hohe Salve dovezou přímo k lanovkám. Dopřejte si skvělou zábavu na lyžích a zarezervujte si ještě dnes svou lyžařskou dovolenou v prázdninovém regionu Hohe Salve!

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Skiareál SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nabízí bezpočet kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti a nadchne jak sportovní lyžaře, tak i rodiny a začátečníky.

  • 90 vleků a lanovek
  • více než 280 kilometrů sjezdovek
  • 77 malebných horských chat

Lyžařské atrakce pro rodiny v prázdninovém regionu Hohe Salve

Rodinný skiareál Kelchsau Dětský vlek Pfaringlift Angerberg Cvičné louky
TopTipp

Sjezdovky všech stupňů obtížnosti a jednoduché vleky lákají rodiny s vášní pro lyžování do Kelchsau.
Právě v období, kdy jsou velké skiareály plné návštěvníků, máte v Kelchsau stále dostatek prostoru pro nespoutanou zábavu.

Fakta o rodinném skiareálu Kelchsau:

- 16 kilometrů sjezdovek
- cvičná louka pro děti
- tyrolské speciality a originální párty v horských chatách

Více informací o rodinném skiareálu zde!

TopTipp

Také na slunné náhorní plošině Angerberg/Mariastein naleznete malý samostatný skiareál s jedním cvičným vlekem. Ideální pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet své první obloučky. Tento svah je rovněž ideální na sáňkování nebo bobování, při němž si děti užijí spoustu zábavy.

Mimochodem: Pfaringlift je zdarma pro všechny hosty prázdninového regionu Hohe Salve.

Více informací o Pfaringliftu zde!

TopTipp

Cvičné louky v Hopfgartenu, Itteru a Kelchsau se nachází přímo v obci, respektive v údolní stanici lanovky, a jsou tak rodičům kdykoli k dispozici.

Dětem je zprostředkována radost z lyžování prostřednictvím hravých cvičení. Brzdění se tak například vysvětluje pomocí kousku pizzy. Pokud chuť lyžovat přece jen opadne, děti si mohou udělat přestávku a odpočinout si.

Lyžařští instruktoři v regionu mají tu nejlepší kvalifikaci a předají dětem všechny důležité lyžařské tipy a triky.

Zaslání nezávazné poptávky a obdržení bezplatných nabídek ubytování

Rádi Vám zašleme bezplatné a nezávazné nabídky pro Vaši zimní dovolenou v prázdninovém regionu Hohe Salve. Vyplňte jednoduše následující formulář a sdělte nám své požadavky a přání. Nabídky nejsou závazné.

Vaše nezávazná nabídka z prázdninového regionu Hohe Salve

Cestovní údaje

1 Adult
2 Adults
Family & more

Typ ubytování a strava

kontaktní údaje

Ochrana údajů

Zarezervujte si lyžařskou dovolenou u specialistů

V prázdninovém regionu Hohe Salve naleznete bezpočet ubytování, která jsou speciálně přizpůsobená potřebám lyžařů. Mnoho ubytovacích zařízení nabízí vynikající polohu v blízkosti sjezdovek nebo se nachází přímo u zastávky skibusu. Mapy sjezdovek, důležité informace i praktické tipy ohledně lyžování obdržíte u svého hostitele. Nechte si ještě dnes zaslat nezávaznou nabídku pro svou lyžařskou dovolenou v Kitzbühelských Alpách.

Zaslání aktuálních informačních materiálů přímo k Vám domů

S aktuálními zimními prospekty z prázdninového regionu Hohe Salve můžete plánovat lyžařskou dovolenou už z domova. Nechte si zaslat informace o vlecích a sjezdovkách, lyžařských školách, dalších zimních aktivitách a mnohém dalším pohodlně poštou až domů.

Získejte přehled o všech brožurách

objednejte si brožury online

Please wait

Loading information…