Dovolená v

Zvolte preferované místo Vaší dovolené z

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Zvolte datum príjezdu

Zvolte datum odjezdu

  • 1 Noc

  • 2 nocí

  • 3 nocí

  • 4 nocí

  • 5 nocí

  • 6 nocí

  • 7 nocí

  • 8 nocí

  • 9 nocí

  • 10 nocí

  • 11 nocí

  • 12 nocí

  • 13 nocí

  • 14 nocí

Zvolte preferované pokoje / aparmány

Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Rodina & více
Auswahl übernehmen

Arrival

Hledat

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena - lyžování v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku s jistotou sněhu

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena je Vaše vstupenka do jedné z nejkrásnějších lyžařských oblastí Kitzbühelských Alp v Tyrolsku a otevírá Vám oblast s více než 171 km perfektně upravených sjezdovek a více než 61 moderními lanovkami. Většina sjezdovek se v případě potřeby zasněžuje i uměle.

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena Vám otevírá turnikety pro lyžování v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku. Začátečníci, „věční“ začátečníci a mistři naleznou v oblasti 3-Länder Freizeit-Arena nejlepší podmínky na sjezdovkách. O správnou relaxaci je řádně postaráno, vždyť se o hosty v celém regionu stará více než 30 útulných horských chat s nabídkou místních specialit. Zažijte radost z lyžování v oblasti 3-Länder Freizeit-Arena v Kitzbühelských Alpách!

Ceny skipasu 3-Länder Freizeit-Arena

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Hauptsaison

HauptsaisonErwachsene Jugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
1 Tag50,0040,0025,00
2 Tage97,5077,5048,50
3 Tage139,50111,0069,50
4 Tage176,50141,0088,00
5 Tage209,00167,50104,50
6 Tage239,00191,00119,50
7 Tage264,00211,00131,50
8 Tage286,00229,00143,00
9 Tage306,00245,00153,00
10 Tage326,50261,00163,00
11 Tage346,00276,50173,00
12 Tage365,00292,00182,50
13 Tage382,50305,50191,00
14 Tage397,00317,50198,50
5 in 6 Tagen225,00180,00112,00
5 Tage in der Saison225,00180,00112,00
10 in 12 Tagen346,50279,50173,00

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:20 Hodina

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena Nebensaison

NebensaisonErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
1 Tag43,0035,0021,50
2 Tage82,5066,0041,00
3 Tage118,5095,0059,00
4 Tage150,00120,5075,00
5 Tage177,50142,0088,50
6 Tage203,00162,50101,50
7 Tage224,50179,50112,00
8 Tage243,50194,50122,00
9 Tage260,50208,00130,00
10 Tage277,50222,00139,00
11 Tage294,00235,00147,00
12 Tage310,50248,00155,50
13 Tage325,00260,50162,50
14 Tage337,50270,00169,00
5 in 6 Tagen192,00153,5096,00
5 Tage in der Saison225,00180,00112,00
10 in 12 Tagen293,50234,50146,50

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:20 Hodina

Skipas St. Johann in Tirol / Oberndorf

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol Hauptsaison

HauptsaisonErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)Senioren (ab 1954)
3 Stunden39,0031,0019,5035,00
Vormittag bis 12:30 Uhr40,5033,0021,0036,50
Nachmittag ab 12:00 Uhr40,5033,0021,0036,50
1 Tag46,5037,5024,0042,50
2 Tage90,0072,0045,5083,00
3 Tage 130,00103,5065,00119,00
4 Tage168,00134,5084,00155,50
5 Tage203,00162,00101,00186,50
6 - 8 Tage 'WochenPass' 232,50185,50116,50213,50
9 - 10 Tage 296,00237,00148,50272,00
11 -12 Tage344,00275,00172,00316,00
13 - 14 Tage370,50295,50185,50340,50
Pärchentag: Jeden Dienstag ab 07.01.2020 erhalten Pärchen die Tageskarte je Erwachsener für Euro 35,50

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:20 Hodina

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol Nebensaison

NebensaisonErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)Senioren (ab 1954)
3 Stunden33,0026,5016,5032,00
Vormittag bis 12:30 Uhr34,5027,5017,5033,50
Nachmittag ab 12:00 Uhr34,5027,5017,5033,50
1 Tag39,5032,0019,5037,50
2 Tage76,0061,0038,0070,00
3 Tage 110,0088,0055,00101,00
4 Tage142,50114,5071,50131,00
5 Tage 172,50138,0086,50158,50
6 - 8 Tage 'WochenPass' 197,00158,0099,00181,50
9 - 10 Tage 251,50201,00125,50252,00
11 -12 Tage292,00234,00146,50269,00
13 - 14 Tage315,00252,50157,50289,50
Pärchentag: Jeden Dienstag ab 07.01.2020 erhalten Pärchen die Tageskarte je Erwachsener für Euro 35,50

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:20 Hodina

Winter - Berg & Tal SkiStar St. Johann in Tirol

EinzelfahrtenErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
Harschbichlbahn Berg/Tal19,5012,0010,00
Harschbichlbahn Tal10,0010,005,00
Bauernalmbahn Berg/Tal15,5012,508,00
DSB + 3SB Hochfeld Berg/Tal9,007,504,50
DSB Hochfeld Berg/Tal4,003,502,00
Eichenhof Gondelbahn Berg/Tal9,007,504,50

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:20 Hodina

Winter - Rodelticket SkiStar St. Johann in Tirol

DSB + 3SB Hochfeld & LeihrodelErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
1 Fahrt10,008,507,00
2 Fahrten18,0015,0011,00

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:20 Hodina

Winter - Die Erste Spur SkiStar St. Johann in Tirol

Gültig von 6:59 bis 8:30 UhrErwachseneJugendliche (2001-2003)Kinder (2004-2013)
Skipass 7,507,006,50
Frühstück14,5012,3011,30
Skipass & Frühstück18,0015,8014,50

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:21 Hodina

Winter - Pärchentag SkiStar St. Johann in Tirol

Jeden Dienstag ab 07.01.2020pro Erwachsener
Tageskarte für Pärchen pro Person35,50

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:21 Hodina

Skipas Kirchdorf

Winter - Kirchdorf

Skilifte KirchdorfErwachseneJugendlicheKinder
1 Tag29,5023,5017,50
2 Tage53,0042,5031,50
3 Tage76,0060,5045,50
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr18,0015,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr22,5018,0013,50
2 Stunden13,5011,008,00
50-Punkte-Karte30,0024,0018,00
Familientageskarte 2 Erw. + 1 Kind65,000,000,00
Familientageskarte 2 Erw. + 2 Kinder und mehr80,00
Familientageskarte 1 Erw. + 1 Kind40,00
Familientageskarte 1 Erw. + 2 Kinder und mehr55,00

Winter 2018 - 2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:21 Hodina

Skipas Erpfendorf

Winter - Erpfendorf

Skilift LärchenhofErwachseneJugendlicheKinder
1 Tag25,0019,0016,00
2 Tage41,0032,0025,00
3 Tage60,0045,0036,00
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr16,0014,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr19,0016,0014,00
2 Stunden12,0010,009,00
40-Punkte-Karte (pro Fahrt 3 Punkte Abzug)16,509,009,00
Familientageskarte (2 Erw. + Kind(er)60,000,000,00
Familientageskarte (1 Erw. + Kind(er)30,000,000,00

Winter 2018 - 2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Naposledy aktualizováno 17.07.2019 10:55:21 Hodina

Super Ski Card ski pass

Super Ski Card ski pass
Super Ski Card ski pass

1 ticket for more than 2.750 kilometres of pistes! Your entry card to the best ski areas in the Alps. Information about the ski pass of the ski region "stars" in Tyrol and Salzburg ... Více informací

24°

Prosím cekejte

Informace se nahrávají

Prosím cekejte

Informace se nahrávají