Dovolená v

Zvolte preferované místo Vaší dovolené z

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Zvolte datum príjezdu

Zvolte datum odjezdu

  • 1 Noc

  • 2 nocí

  • 3 nocí

  • 4 nocí

  • 5 nocí

  • 6 nocí

  • 7 nocí

  • 8 nocí

  • 9 nocí

  • 10 nocí

  • 11 nocí

  • 12 nocí

  • 13 nocí

  • 14 nocí

Zvolte preferované pokoje / aparmány

Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Rodina & více
Auswahl übernehmen

Arrival

Hledat

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena - lyžování v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku s jistotou sněhu

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena je Vaše vstupenka do jedné z nejkrásnějších lyžařských oblastí Kitzbühelských Alp v Tyrolsku a otevírá Vám oblast s více než 171 km perfektně upravených sjezdovek a více než 61 moderními lanovkami. Většina sjezdovek se v případě potřeby zasněžuje i uměle.

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena Vám otevírá turnikety pro lyžování v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku. Začátečníci, „věční“ začátečníci a mistři naleznou v oblasti 3-Länder Freizeit-Arena nejlepší podmínky na sjezdovkách. O správnou relaxaci je řádně postaráno, vždyť se o hosty v celém regionu stará více než 30 útulných horských chat s nabídkou místních specialit. Zažijte radost z lyžování v oblasti 3-Länder Freizeit-Arena v Kitzbühelských Alpách!

Ceny skipasu 3-Länder Freizeit-Arena

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS Erwachsene HS JugendlicheHS KinderNS ErwachseneNS JugendlicheNS Kinder
2 Tage95,0075,5047,5080,5064,5040,00
3 Tage136,00108,5068,00115,5092,5057,50
4 Tage172,00137,5086,00146,50117,5073,00
5 Tage204,00163,50102,00173,00138,5086,50
6 Tage233,00186,50116,50198,00158,5099,00
7 Tage257,50206,00128,50219,00175,00109,50
8 Tage279,00223,50139,50237,50190,00119,00
9 Tage298,50239,00149,50254,00203,00127,00
10 Tage318,50254,50159,00270,50216,50135,50
11 Tage337,50270,00169,00287,00229,50143,50
12 Tage356,00285,00178,00303,00242,00151,50
13 Tage373,00298,00186,50317,00254,00158,50
14 Tage387,50310,00193,50329,50263,50165,00
5 in 6 Tagen219,50175,50109,50187,50150,0093,50
5 Tage in der Saison219,50175,50109,50219,50175,50109,50
10 in 12 Tagen338,00272,50169,00286,50229,00143,00

Hauptsaison (HS): 22.12.2018 bis 15.03.2019 / Nebensaison (NS): bis 21.12.2018 und ab 16.03.2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Naposledy aktualizováno 23.02.2019 22:27:10 Hodina

Skipas St. Johann in Tirol / Oberndorf

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol

HS ErwachseneHS JugendlicheHS KinderNS ErwachseneNS JugendlicheNS Kinder
3 Stunden39,0031,0019,5033,0026,5016,50
1 Tag45,0036,0023,0038,0031,0019,00
2 Tage87,5070,0044,0074,0059,0037,00
3 Tage 126,00100,5063,00107,0085,5053,50
4 Tage163,00130,5081,50138,50111,0069,50
5 Tage 197,00157,5098,00167,50134,0084,00
6 - 8 Tage WochenPass 225,50180,00113,00191,50153,5096,00
9 - 10 Tage 287,50230,00144,00244,00195,00122,00
11 -12 Tage334,00267,00167,00283,50227,00142,00
13 - 14 Tage359,50287,00180,00306,00245,00153,00
Pärchentag: Jeden Dienstag ab 08.01.2019 (ausgenommen Faschingsdienstag 5.03.2019) erhalten Pärchen die Tageskarte je Erwachsener für Euro 34,00

Hauptsaison (HS): 22.12.2018 bis 15.03.2019 / Nebensaison (NS): bis 21.12.2018 und ab 16.03.2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Naposledy aktualizováno 23.02.2019 22:27:10 Hodina

Skipas Kirchdorf

Winter - Kirchdorf

ErwachseneJugendlicheKinder
1 Tag29,5023,5017,50
2 Tage53,0042,5031,50
3 Tage76,0060,5045,50
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr18,0015,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr22,5018,0013,50
2 Stunden13,5011,008,00
50-Punkte-Karte30,0024,0018,00
Familientageskarte 2 Erw. + 1 Kind65,000,000,00
Familientageskarte 2 Erw. + 2 Kinder und mehr80,00
Familientageskarte 1 Erw. + 1 Kind40,00
Familientageskarte 1 Erw. + 2 Kinder und mehr55,00

Winter 2018 - 2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Naposledy aktualizováno 23.02.2019 22:27:10 Hodina

Skipas Erpfendorf

Winter - Erpfendorf

ErwachseneJugendlicheKinder
1 Tag25,0019,0016,00
2 Tage41,0032,0025,00
3 Tage60,0045,0036,00
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr16,0014,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr19,0016,0014,00
2 Stunden12,0010,009,00
40-Punkte-Karte (pro Fahrt 3 Punkte Abzug)16,509,009,00
Familientageskarte (2 Erw. + Kind(er)60,000,000,00
Familientageskarte (1 Erw. + Kind(er)30,000,000,00

Winter 2018 - 2019
Jugend: Jahrgänge 2000 bis 2002 / Kinder: Jahrgänge 2003 bis 2012

Naposledy aktualizováno 23.02.2019 22:27:10 Hodina

Super Ski Card ski pass

Super Ski Card ski pass
Super Ski Card ski pass

1 ticket for more than 2.750 kilometres of pistes! Your entry card to the best ski areas in the Alps. Information about the ski pass of the ski region "stars" in Tyrol and Salzburg ... Více informací

-4°

Prosím cekejte

Informace se nahrávají

Prosím cekejte

Informace se nahrávají