Dovolená v

Zvolte preferované místo Vaší dovolené z

Kitzbühel

Wilder Kaiser

Zvolte datum príjezdu

Zvolte datum odjezdu

  • 1 Noc

  • 2 nocí

  • 3 nocí

  • 4 nocí

  • 5 nocí

  • 6 nocí

  • 7 nocí

  • 8 nocí

  • 9 nocí

  • 10 nocí

  • 11 nocí

  • 12 nocí

  • 13 nocí

  • 14 nocí

Zvolte preferované pokoje / aparmány

Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Rodina & více
Auswahl übernehmen

Arrival

Hledat

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena - lyžování v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku s jistotou sněhu

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena je Vaše vstupenka do jedné z nejkrásnějších lyžařských oblastí Kitzbühelských Alp v Tyrolsku a otevírá Vám oblast s více než 164 km perfektně upravených sjezdovek a více než 61 moderními lanovkami. Většina sjezdovek se v případě potřeby zasněžuje i uměle.

Skipas 3-Länder Freizeit-Arena Vám otevírá turnikety pro lyžování v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku. Začátečníci, „věční“ začátečníci a mistři naleznou v oblasti 3-Länder Freizeit-Arena nejlepší podmínky na sjezdovkách. O správnou relaxaci je řádně postaráno, vždyť se o hosty v celém regionu stará více než 30 útulných horských chat s nabídkou místních specialit. Zažijte radost z lyžování v oblasti 3-Länder Freizeit-Arena v Kitzbühelských Alpách!

Ceny skipasu 3-Länder Freizeit-Arena

Winter - 3-Länder Freizeit-Arena

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
3 Tage132,00105,5066,00112,0090,0056,00
4 Tage167,00133,5083,50142,00114,0071,00
5 Tage198,00158,5099,00168,00134,5084,00
6 Tage226,00181,00113,00192,00154,0096,00
7 Tage250,00200,00125,00212,50170,00106,50
8 Tage271,00217,00135,50230,50184,50115,50
9 Tage290,00232,00145,00246,50197,00123,50
10 Tage309,00247,00154,50262,50210,00131,50
11 Tage327,50262,00164,00278,50223,00139,50
12 Tage345,50276,50173,00294,00235,00147,00
13 Tage362,00289,50181,00308,00246,50154,00
14 Tage376,00301,00188,00320,00256,00160,00
5 in 6 Tagen213,00170,50106,50182,00145,5091,00
10 in 12 Tagen328,00264,50164,00278,00222,50139,00

Skipas St. Johann in Tirol / Oberndorf

Winter - SkiStar St. Johann in Tirol

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
Tageskarte42,5034,0021,5036,0029,0018,00
ab 11 Uhr40,5032,5020,0034,5027,5017,00
ab 12 Uhr35,5028,0017,5030,0024,0015,00
ab 13 Uhr30,0024,0015,0025,5020,0012,50
ab 14 Uhr23,5018,5011,5020,0016,0010,00
Vormittagskarte34,0027,0017,0029,0023,0014,50
2 Tage St. Johann82,0065,5041,0069,5055,5035,00
3 Tage St. Johann117,5094,0059,00100,0080,0050,00
Pärchentag (jeden Di. ab 10.0132,000,000,0032,000,000,00

Skipas Kirchdorf

Winter - Kirchdorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag29,5023,5017,5029,5023,5017,50
2 Tage52,0041,0030,5052,0041,0030,50
2 Stunden12,5010,007,5012,5010,007,50
Ab 11.00 Uhr22,5018,0013,5022,5018,0013,50
1/2 Tag bis/ab 12.30 Uhr18,0015,0011,0018,0015,0011,00
1 Tag Familienkarte 2E/1K65,000,000,0065,000,000,00
3 Tage75,0059,0044,5075,0059,0044,50
Einzelfahrt (nur Sesselbahn)4,003,002,004,003,002,00

Skipas Erpfendorf

Winter - Erpfendorf

HS PersonHS JugendHS KindNS PersonNS JugendNS Kind
1 Tag25,0019,0016,0025,0019,0016,00
2 Tage41,0032,0025,0041,0032,0025,00
3 Tage60,0045,0036,0060,0045,0036,00
1/2 Tag bis 12:30 Uhr / ab 12:30 Uhr16,0014,0011,0016,0014,0011,00
Langschläfer ab 11:00 Uhr19,0016,0014,0019,0016,0014,00
2 Stunden12,0010,009,0012,0010,009,00
40-Punkte-Karte (pro Fahrt 3 Punkte Abzug)16,509,009,0016,509,009,00
Familientageskarte (2 Erw. + Kind(er)60,000,000,0060,000,000,00
Familientageskarte (1 Erw. + Kind(er)30,000,000,0030,000,000,00

Kitzbüheler Alpen AllStarCard

Kitzbüheler Alpen AllStarCard
Kitzbüheler Alpen AllStarCard

1 ticket for more than 2.750 kilometres of pistes! Your entry card to the best ski areas in the Alps. Information about the ski pass of the ski region "stars" in Tyrol and Salzburg ... Více informací

Prosím cekejte

Informace se nahrávají